آی مسائل مشورتی به ماهیگیران روی دریای عرب

آی مسائل مشورتی به ماهیگیران روی دریای عرب – اخبار

به روز شده: مه 27, 2020, 13:32 IST | سرپرستان | دهلی نو

آدم H. سوبل جوی دانشمند در دانشگاه کلمبیا نیز پیش بینی طوفان بیش دریای عرب در اوایل هفته آینده

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

هند و هواشناسی بخش (آی) روز چهارشنبه گفت که یک کم فشار در منطقه بود به احتمال زیاد به بیش جنوب شرقی دریای عرب و مناطق مجاور در اطراف مارس 31 و توصیه ماهیگیران نه به سرمایه گذاری به ماهیگیری در اعماق دریا تا 4 ژوئن.

“وضعیت در حال نظارت است و بر این اساس به روز رسانی روزانه ارائه خواهد شد” آب و هوا اداره گفت.

آدم H. سوبل جوی دانشمند در دانشگاه کلمبیا نیز پیش بینی طوفان بیش دریای عرب در اوایل هفته آینده.

“ممکن است landfalls همه نقشه: عمان و پاکستان و غیره.; جدید ترین ECMWF (مرکز اروپایی برای میان برد آب و هوا پیش بینی) طول می کشد و آن را فقط در شمال بمبئی بد برای موج طوفان وجود دارد. آن است که خیلی زود روز هیچ معامله بزرگ فقط رتبهدهی نشده است اما خرس از نزدیک.”

علاوه بر این, red-colour coded هشدار باقی بماند برای آسام و مگالایا در روز چهارشنبه با آی ادعا که ایالات متحده به احتمال زیاد برای دریافت سنگین به شدت بارش باران های سنگین برای آینده چهار تا پنج روز است.

بخش هایی از آسام و کشورهای همسایه شده اند دریافت باران های سنگین پس از سوپر گردباد Amphan ضعیف در هفته گذشته. IMD هشدار آمده است در زمانی که رودخانه ها در آمریکا عبور کرده اند خطر سطوح.

آب و هوا دفتر اضافه شده است که مکان های جدا شده بیش از Nagaland, مانیپور, میزرم و تریپورا را نیز دریافت سنگین را بسیار سنگین و بارش باران در طول پنج روز آینده. بارش باران های سنگین نیز انتظار می رود بیش از بخش جنوبی شبه جزیره هند در مارس 27 و 30.

حداقل سه نفر کشته و بیش از 2,50,000 مردم بیش از 350 روستا تحت تاثیر قرار گرفتند به علت سیل و رانش زمین در شمال شرقی سه متحده-آسام آروناچال پرادش و مگالایا, مقامات گفت.

این آسام دولت و مدیریت بحران سازمان گفته است که در مجموع هفت منطقه از جمله گلپرا, تینسوکیا, Nalbari, دیبروگره, لخیمپور, Darrang و Dhemaji متاثر از سیل وضعیت.

مقامات گفته اند که این فاجعه ملی در پاسخ به زور و وزارت امور خارجه در واکنش به این فاجعه نیروی تیم در حال حاضر مستقر شده در 40 محل با تجهیزات.

آن است که دو whammy برای ایالات متحده به عنوان آنها در حال حاضر شده است مبارزه با COVID-19 بحران است.

علاوه بر این با توجه به غالب خشک northwesterly بادها بیش دشت از شمال غربی هند مرکزی هند و مجاور قطعات داخلی از شرق هند در حال حاضر موج گرما در شرایط بسیار به احتمال زیاد به ادامه غالب عمدتا در طول 24 ساعت آینده.

چورو در راجستان ثبت 50 درجه سانتیگراد درجه حرارت روز سه شنبه در حالی که عطارد در سرمایه های ملی عبور از 47 درجه سانتیگراد خوانده شده را علامت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>