مستند خاطرات: چه Adah Sharma تا بین شستن ‘bartans’ و ‘jhaadu’?

مستند خاطرات: چه Adah Sharma تا بین شستن ‘bartans’ و ‘jhaadu’? – سرگرمی

انتشار: May 07, 2020, 16:39 IST | سرپرستان | بمبئی

Adah Sharma گرفته شده به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن چند با مزه, عکس از خودش گفت: این تصاویر واقعی گرفته شده در طول استراحت بین “شستشو bartans (ظروف) و انجام jhaadu (فراگیر)”

Picture courtesy/Adah Sharma's Instagram account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Adah Sharma s Instagram account

همیشه از COVID-19 مستند اتفاق افتاده است, Bollywood stars انجام شده است کارهای خود را در صورت عدم وجود خانه کمک کند. Adah Sharma گرفته شده به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن چند با مزه, عکس از خودش گفت: این تصاویر واقعی گرفته شده در طول استراحت بین “شستشو bartans (ظروف) و انجام jhaadu (فراگیر)”.

Adah به اشتراک گذاشته است دو کون از خودش عکس در Instagram. در اولین تصویر بازیگر ورزشی سیاه و سفید توری بالا محصول و شلوار زوج با چکمه های مبارزه با. او دارای یک نقره دوخته. در کنار تصویر او دیده است دروغ گفتن در پایین پنجره در همان ساز و برگ.

“آنچه شما امروز انجام دهید ؟ اینها واقعی عکسهای من فقط گرفتن یک استراحت بین شستن bartans و انجام jhaadu… Sacchi… پیدا کردن @adah_ki_radha در عکس…تنها افراد با ضریب هوشی بیش از 120 می توانید او را ببینید… کش رفتن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد بعد از این همه ghar ka kaam انجام شده است” او زیر نویس تصویر.

عکس او را در حال حاضر 407K دوست دارد در عکس های سایت. طرفداران او نمی تواند مقاومت در برابر اظهار نظر در شرجی تصاویر. یکی به نام Adah: “زیبایی است. یکی دیگر گفت: “suchaaa hottaayyyy… عشق حرکت پذیری soo muchhh فن بزرگ.” یک برچسب گذاشته شده توسط تصاویر به عنوان “فوق العاده”. یک netizan به نام Adah خود را در “له کردن”است.

Adah ساخته شده او بالیوود اولین بار در سال 2009 با فیلم ترسناک “1920” . او پس از آن دیده می شود در فیلم هایی مانند “Hum Hai Raahi ماشین Ke” را “تکاور” حق رای و “جاده دور زدن” و آینده دیده می شود در “مرد به مرد”. این فیلم حول محور بازیگر Naveen Kasturia شخصیت در حال سقوط در عشق با ازدواج شارما شخصیت تنها به تحقق بخشیدن به او بیولوژیکی یک مرد که یک زن بعد از عمل جراحی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>