توهم: کیک پنیر و یا قایق در اقیانوس ؟ گیج کننده تصویر برگ شهروندان تقسیم

توهم: کیک پنیر و یا قایق در اقیانوس ؟ گیج کننده تصویر برگ شهروندان تقسیم می شود – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 20:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تصویر باعث سردرگمی در میان کاربران رسانه های اجتماعی که بحث بیش از آنچه آنها را در آن

Picture/Travel Quotes-Instagram

عکس/سفر Quotes-Instagram

در نگاه اول شما به راحتی می تواند فریب خورده فرض کنید که تصویر شما خیره در یک قایق بادبانی در دریا. آن است که تنها پس از مشاهده با دقت شما در واقع می تواند شناسایی قطعه ای از کیک پنیر. یک وهم تصویر ارسال شده توسط Instagram رسیدگی به ‘سفر به نقل از” چپ بسیاری از پیروان اشتباه به عنوان آنها بمب – آن است که یک قایق قایقرانی در دریا و یا آن را یک کیک پنیر?

تصویر تا به حال یک عنوان است که گفت: “شما می خواهید به سفر به طوری که شما متوجه نیست که این کیک.”

تصویر نیز به اشتراک گذاشته شده در Facebook صفحه به نام”من کیک و من‘ که در سمت چپ بسیاری دیگر از شهروندان اشتباه گرفته شود. در حالی که برخی تصور آن را به یک قایق قایقرانی آشفته دریا دیگران گفت که آنها به راحتی می تواند شناسایی در نگاه اول آن است که یک کیک پنیر. در حالی که حدس زدن آنها نیز ارسال شده خنده دار نظرات به تصویر.

یک کاربر در Facebook ارسال شده در “کیک پنیر در ساحل!” در حالی که کاربر دیگری گفته بود که “خوشمزه ترین-به دنبال قایق تا کنون!” یک سوم کاربر تا به حال یک دیدگاه متفاوت در مورد عکس در Instagram. او گفت: “من فکر می کردم این یک صخره و اقیانوس زیر آن .” و یک کاربر پرسید: “از کجا قطعه گم شده از سفینه فضایی?”

چه شما در نگاه اول? کیک پنیر یا یک قایق ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im