#IgnoreNoMore: Shveta مرهم, Narayani بنارس پشتیبانی Aashka Goradia در برابر آنلاین ترول

#IgnoreNoMore: Shveta مرهم, Narayani بنارس پشتیبانی Aashka Goradia در برابر آنلاین ترول – سرگرمی

انتشار: Jun 11, 2020, 17:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Aashka در برخی از Instagram زندگی و عام بود مبتذل نظرات. همکاران خود را از این صنعت از جمله Shveta مرهم, Narayani Shastri, Meghana Naidu و غیره و سپس پا به پشتیبانی بازیگر.

Aashka Goradia

Aashka Goradia

بازیگر Aashka Goradia و کمال برنت شده است تمرین یوگا و الهام بخش بسیاری از ما به رهبری سالم تر زندگی می کند. متاسفانه Aashka در برخی از Instagram زندگی و عام بود مبتذل نظرات. همکاران خود را از این صنعت از جمله Shveta مرهم, Narayani Shastri, Meghana Naidu و غیره و سپس پا به پشتیبانی بازیگر.

Aashka Goradia

آنها باید شروع به روند #IgnoreNoMore در رسانه های اجتماعی شده اند و پاسخ به آن ارسال هرزه اظهارات. در یک روز و سن که در آن چرخش و ارسال هر چیزی را بدون تفکر تبدیل به یک پدیده ترین بازیگران حذف و بلوک کاربران که پست نامناسب سوال مطرح می شود زمانی که آن را متوقف می کنید ؟

Aashka Goradia

آیا درست است که برای نوشتن هر چیزی در یک پست و خواهد ما را چنین سخنان در زندگی واقعی هست ؟ Shveta نظرات در حال انفجار به عنوان یکی از عضو شورای نظارت مدت و حتی آمد و عذر خواهی کرد! آن را خوب است برای دیدن زنان ایستاده تا برای هر یک از دیگر در صنعت ما و در واقع #WomenPullEachotherUp.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im