اگر شما می خواهید برای زنده ماندن در خانه بمانند!

اگر شما می خواهید برای زنده ماندن در خانه بمانند! – اخبار

به روز شده: May 09, 2020, 18:18 IST | | بمبئی

با هیچ درمان شناخته شده به تاریخ ما در حال حاضر می دانم که وجود دارد این است که هیچ دارو و واکسن و یا نماز به کنترل Coronavirus.

This picture has been used for representational purposes. Picture/PTI

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است. عکس/PTI

به عنوان رهبران جهان دست و پنجه نرم با دشمن آنها هرگز تصور دشمن است که نامرئی است و در عین حال کشنده و دشمن است که سفر در سراسر جهان بدون احترام به ارتش قدرتمند مرزها و یا اعتقادات مذهبی تاج همه گیر خود ادامه می دهد رعد و برق, مارس ترک در پی آن غم و بیماری و مرگ.

کاملا وجود دارد هیچ شک و تردید در ذهن حتی بزرگترین شکاک طب مدرن یا علم است که بهترین راه برای مبارزه با این مخوف Coronavirus است به دور ماندن از هر یک از دیگر با خیال راحت پناه میبرند در خانه. با هیچ درمان شناخته شده به تاریخ ما در حال حاضر می دانم که وجود دارد این است که هیچ دارو و واکسن و یا نماز برای کنترل این بیماری همه گیر.

در واقع پیام این است از این رو با صدای بلند و روشن است: اگر شما می خواهید برای زنده ماندن در خانه بمانند!

در تاریخ بیش از حد زمانی که سیاه و مرگ زده در قرن 14th مردم تا به حال هیچ ایده چه چیزی از آن ناشی می شود و چه چیزی می تواند در مورد آن انجام شود. آن را مقصر عصبانی خدایان شیاطین مخرب یا بد هوا. انسان تا به حال هیچ سرنخی از وجود باکتری ها و ویروس ها پس از آن.

به طور مشابه, جذام پزشکی بیماری داده شده است مذهبی رنگ از دوران باستان است. آن را مرتبط با گناه و مجازات الهی. ایمان بود reposed در فرشتگان و جن برای کمک به مردم برای خروج از بحران پزشکی. به اشتباه مردم بر نگاه رهبران مذهبی به عنوان درمانگران. تا زمانی که مرگ سیاه یا آبله آمد از دیدن بهترین چیزی مقامات فکر می کنم بود سازماندهی توده دعا به خدایان و قدیسین. و چنین گردهمایی های ناشی از توده عفونت به عنوان کم بود که مردم تصور کنید که یک قطره آب یک لمس ساده از دست یا خوش خیم در آغوش می تواند یک ناوگان کل مرگبار شکارچیان درست مثل رمان Coronavirus .

شیوع birthed دین

برخی از ادیان بزرگ جهان امروز پدید آمده در حدود همان زمان به عنوان گسترده بیماری های عفونی و بیماری های همه گیر و دلیل وجود دارد به این باور است که این دو به کمک شکل یک دیگر. این نوع از دگم همچنان ادامه دارد و حتی امروز.

یک کلیسا در لوئیزیانا, ایالات متحده همچنان به استقبال هزاران نفر با وجود پاستور تونی طلسم که با عنوان جرم جنایی ذکر شده برای نقض یک سفارش محدود کردن اندازه از تجمعات. “ویروس اعتقاد ما بر این است که با انگیزه های سیاسی,” طلسم ” در مصاحبه با یک تلویزیون محلی ایستگاه. “ما برگزاری مذهبی حقوق عزیز و ما در حال رفتن به جمع آوری مهم نیست که چه کسی می گوید.”

مسیحی باور است که عیسی شفا دهنده است. کمک به بیمار شد یکی از راه های حصول اطمینان از یک بلیط برای بهشت, تا خطر مرگ از بیماری را گسترش بود از تشویق به عنوان طولانی به عنوان شما کمک کسی. نیز یهودی دکترین نسبت مرگ و بیماری به اراده خدا و ترویج این ایده که تنها خدا می تواند زخم التیام یابد.

بنابراین مولانا سعد Kandhalvi که به میزبانی بدنام Tablighi Jamaat در Nizamuddin مسجد و سرسختانه برگزار شد به باور او هجوم مستند نظم توسط دولت دهلی نو.

حقیقت این است که حضرت محمد (ص ) در واقع تدریس پاکیزگی و بهداشت مقرر شده که امروز بسیاری از قرن ها پیش مانند شستن منظم دست عطسه و یا سرفه با پوشش دهان خود را “به راستی خدا دوست دارد كسانى را كه به سوي او توبه را دوست دارد و آن کسی که تزکیه نفس خود.” (قرآن 2:222) او همچنین گفت: “اگر شما می شنوید که وجود دارد این است که طاعون در یک زمین نیست آن را وارد کنید; و اگر آن را (طاعون) بازديد زمین در حالی که شما در آن بروید و نه خارج از آن”.(در اين حال امام بخاری در اين مسلمان )

به طور مشابه معابد در ایودیا و جنوب هند ادامه داد: در برخی موارد به جماعت هجوم مستند. در هند هزاران نفر از سرخپوستان با حضور در جشن هولی بسیاری از قضا یی با وجود نخست وزیر نارندرا پیشنهاد اجتماعی را حفظ فاصله.

هندوها معتقدند هر فکر و کلام و عمل تجمع کارما است که می تواند در حال و آینده زندگی می کند. آنها احساس اقدامات از زندگی گذشته می تواند بر رویدادها در زمان زندگی از جمله بهداشت و رفاه است.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سیاستگذاران باید آگاه باشند که چنین اعتقادات قوی می تواند بر تصمیم گیری در مورد موارد احتیاط در اطراف بهداشت و درمان.

ما نمی خواهد به شایستگی و یا demerits از این اعتقادات مذهبی به عنوان علم و دین هستند تواین است که به ندرت ملاقات کند. علوم خواسته اثبات و دین خواسته های ایمان است.

آنچه که این اشتباه در زمان سناریو سیاسی کل این موضوع خواستار آن مذهبی جنگ ‘کرونا جهاد” و غیره و سرزنش کل یک فرقه مذهبی برای اشتباهات چند.

به عنوان یک جراح و یک مرد علم و نه حتی برای نانو ثانیه را من چشم پوشی از آنچه اتفاق افتاده است در دهلی نو. به خصوص پس از آن در واقع ثابت شده اند به طور جدی مرکب از گسترش ویروس. اما کشیش که شد سریع ترین پخش این ویروس در کره جنوبی, Lee Man-hee, رهبر Shincheonji کلیسا از عیسی یا تونی طلسم کشیش در ایالات متحده آمریکا و یا Moulana در کوالالامپور که در طول خطبه چند صد نفر از مسلمانان با حضور در مسجد سرویس و تست مثبت برای Coronavirus یا Suresh یک مرد از Morena در Madhya Pradesh که در بازگشت از دبی اما آلوده به بسیاری از در یک تابع به نام به افتخار مادر مرده همه همدست بدون در نظر گرفتن دین آنها متعلق به .

که همه آنها تمرین جهاد نوعی ؟ هیچ کس گفت: بنابراین در کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا و یا حتی مالزی. ما نیاز به دریافت واقعی است. این بیماری همه گیر است که کشتن مردم صرف نظر از رنگ و عقیده یا مذهب.

گروه های مذهبی با قدرت خود را برای کنترل توده های مردم به خصوص در هند می تواند نقش بزرگی در ارائه خیریه خدمات از جمله اهدای تجهیزات پزشکی به undersupplied جوامع و خط مقدم پرسنل. چند مذهبی تراست در هند مانند خیریه کاتولیک در ایتالیا هنوز ‘آشپزخانه سوپ و یا تهیه غذا و یا جمع آوری کمک های مالی به خانه انبوهی از مهاجران.

وجود دارد میلیون ها نفر در سراسر جهان که فاقد حتی مراقبت های بهداشتی اولیه. آنها اغلب بیشتر در معرض خطر این بیماری همه گیر است که می تواند تمام. اگر ما شروع به فکر کردن در مورد سلامت مذهبی از نظر ما محکوم است. کمک به یک مسلمان مبتلا ویروس امروز کمک می کند تا محافظت از یهودیان و مسیحیان بیش از حد از این معضل همه گیر. این ساده و در حقیقت باید آشکار به همه. متاسفانه به نظر می رسد برای فرار حتی برخی از معقول ترین.

در این لحظه از بحران های مهم مبارزه در حال پخش است را در درون خود بشریت. اگر این بیماری بیشتر نتایج تفرقه و بی اعتمادی میان انسانها این خواهد بود که ویروس’ بزرگترین پیروزی است. وقتی انسان داد و بیداد, ویروس ها ،

در حالی که در قرون وسطی مردم هرگز کشف چه چیزی باعث مرگ سیاه آن زمان دانشمندان فقط دو هفته برای شناسایی رمان Coronavirus توالی ژنوم آن و توسعه یک تست قابل اعتماد برای شناسایی افراد آلوده.

در طول چند قرن گذشته دانشمندان , پزشکان و پرستاران در سراسر جهان با هم موفق به باز کردن رمز و راز و ناگفته حقایق پشت ساز شیوع و ابزار مقابله با آنها. نظریه تکامل توضیح داد که چرا و چگونه بیماری های جدید فوران و بیماری بیشتر بكوبد. ژنتیک فعال است دانشمندان برای جاسوسی بر روی پاتوژن های خود دفترچه راهنما.

در مبارزه با ویروس ها و بشریت نیاز به نزدیک نگهبان مرزهای آن است. اما نه مرزهای نامرئی که بین ادیان . نه کسانی که میان جهان انسانی و ویروس (persian).

اگر یک ویروس خطرناک موفق به نفوذ این مرز در هر نقطه بر روی زمین قرار می دهد تمام نوع بشر در معرض خطر است. بیش از قرن گذشته مدرن سیستم بهداشت و درمان باید غنی این مرز مانند قبل از هرگز. اما در هر حال حاضر و پس از آن یک بخش از این مرز عبور افشای انسانی ما آسیب پذیری.

چه بیماری همه گیر کوروناویروس تضمین کرده است که اعمال مذهبی از صدها میلیون نفر از مردم تحت تغییرات عمیق. این بحران باعث شده است بسیاری از رهبران مذهبی به درخواست تجدید نظر به پیروان خود را به نه تنها به اقدامات احتیاطی بلکه خود را در آغوش معنویت در انزوا برای کمک به مقابله با سلامت اجتماعی و چالش های اقتصادی پیش رو است.

بی سابقه عالیات مانند واتیکان کعبه طلایی معبد و Siddhivinayak معبد باید پس از تعطیل, اما, برخی, خود مؤمنان را هنوز درک بالقوه کشنده توانایی این ویروس و همچنان در خود شاد راه مثل قبل .

همه می توانم بگویم این است که ممکن است خدا آنها را برکت دهد با حس مشترک. علم مبارزه در این جنگ در برابر ویروس. در نهایت زمانی که برنده آن دین را از جایی آمده و به همه اعتبار مربوطه خود را به خدایان است. آمین!

نویسنده رئیس: موسسه حداقل دسترسی فولاد علوم و تحقیقات مرکز Saifee بیمارستان استاد بازنشسته : گروه لاپاروسکوپی جراحی سرطان پیشرفته و حداقل دسترسی به عمل جراحی Topiwala ملی کالج پزشکی و BYL.Nair بیمارستان مدیر: سلامت دستگاه گوارش موسسه بمبئی محترم جراح به معاون رئیس جمهور هند

نویسنده Dr Muffazal Lakdawalais رئیس: موسسه حداقل دسترسی فولاد علوم و تحقیقات مرکز Saifee بیمارستان استاد بازنشسته : گروه لاپاروسکوپی جراحی سرطان پیشرفته و حداقل دسترسی به عمل جراحی Topiwala ملی کالج پزشکی و BYL.Nair بیمارستان مدیر: سلامت دستگاه گوارش موسسه بمبئی محترم جراح به معاون رئیس جمهور هند

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>