اگر Hrithik Roshan شد Krrish او می خواهم تلفات COVID و سیگار

اگر Hrithik Roshan شد Krrish او می خواهم تلفات COVID و سیگار – سرگرمی

انتشار: May 27, 2020, 16:04 IST | سرپرستان | بمبئی

موضوع آمد در توییتر پس از یک کاربر خواسته Hrithik Roshan اگر او تا به حال یک سیگار در دست خود را در حالی که او ایستاده بود و با فرزندان خود در بالکن خانه اش در به تازگی ارسال تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط بازیگر fanclub.

Hrithik Roshan. File pic

Hrithik Roshan. فایل عکس

شناخته شده برای خود چوب اسکنه خورده قاب و تناسب اندام, طلسم, سوپراستار بالیوود Hrithik Roshan می خواهد به تلفات زیاد وارد کردن آخرین سیگار بر روی این سیاره است. موضوع آمد در توییتر پس از یک کاربر خواسته او یک سیگار در دست خود را در حالی که او ایستاده بود و با فرزندان خود در بالکن خانه اش در به تازگی ارسال تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط بازیگر fanclub.

“آیا @iHrithik یک سیگار در دست او یا من دیدن اشتباه است ؟ من امیدوارم که شما نمی @iHrithik. این باعث می شود من بسیار بسیار بسیار متاسفم” کاربر نوشته است.

این بازیگر پاسخ داد: “من غیر سیگاری است. 🙂 و اگر من Krrish اولین چیزی که من می خواهم انجام پس از بین بردن این ویروس می تواند به تلفات زیاد وارد کردن هر سیگار از این سیاره است.

به تازگی Hrithik مشترک برخی از ‘مستند راهنمایی’ با طرفداران. او نشان می دهد یک دوز روزانه ویتامین D برای مراقبت از سلامت روحی و روانی و حتی به عنوان ما همچنان به طور محدود در خانه. Hrithik Roshan صرف شده است این مستند با همسر سابق خود Sussanne خان که به طور موقت منتقل شد با او به مراقبت از خود دو پسر Hrehaan و Hridhaan.

صحبت کردن در مورد بهداشت روان, Hrithik به تازگی شروع به یادگیری پیانو که او احساس می کند که “برای فعال کردن هر دو طرف مغز”.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im