بیکار ذهن شیطان هستند WhatsApp کارگاه

بیکار ذهن شیطان هستند WhatsApp کارگاه – اخبار

انتشار: Mar 28, 2020, 04:25 IST | سرمقاله | بمبئی

چت گروه بودند شعله ور در مورد یک زن تجاوز جنسی و قتل با او سر ضرب دیده بر روی زمین

The police said Zenobia Batliwala was depressed

پلیس گفت Zenobia Batliwala افسرده بود

روز جمعه اواسط روز, ویژه, گزارش حدود 40 چیزی پارسی زنی که خودکشی کرد. او تا به حال شروع به پریدن کرد, خارج از منزل, بالکن, پلیس گفت:. وجود دارد حسابهایی که اعلام کرد او افسرده بود.

که می شود گفت این اجرا به این خبر که دارای یک درس برای همه ما است. حتی به عنوان اخبار فیلترینگ در آن یک زن بود در بر داشت دروغ گفتن در یک قلعه خیابان واتساپ جامعه وزوز شد با وحشی و بی جا كند.

چت گروه بودند شعله ور در مورد یک زن تجاوز جنسی و قتل با او سر ضرب دیده بر روی زمین است. یکی دیگر از چت گفت که متجاوزان پنهان شده بودند در یک رستوران در مجاورت. در عین حال یکی دیگر از چت ادعا کرد که این حمله قرار گرفته بود در رستوران.

شایعات در زمان شیطانی تبدیل می شود. یکی اظهار داشت که کارگران از نزدیکی کارخانه یخ کرده بود مورد ضرب و شتم ، بعد از ظهر توسط آن رشد کرده بود بیشتر خوفناک با چت گفته بود قرارگرفته 10 کارخانه کارگران در یک کامیون. در حال حاضر توسط مبتکر محققان به انجام دور با رستوران تئوری.

توسط شب این چت منتقل شده بود از جامعه (persian) و آغاز گردش خون در گروه های دیگر بیش از حد. پلیس تا به حال به درخواست تجدید نظر به مردم برای گسترش این شایعات. گزارش رسمی گفت که مرگ با خودکشی و تنها پس از آن که سونامی دروغ درگذشت.

فکر می کنم قبل از اینکه شما صدای جیر جیر مکث قبل از ارسال و بررسی قبل از اینکه شما بد نام کردن. در یک جهان پر از وزوز حکومت توسط رسانه های اجتماعی نهفته در فرمول یک سرعت. نه فشار رو به جلو را فشار دهید تا شما مطمئن هستند و یا برخی از شواهد و یا حداقل برخی از آن حقیقت است. در این زمان با یادآوری اخبار در همه جا ما نیاز به مسلح با درک خوبی از حس شوخ طبعی نه یک میل شدید برای شایعه. بیکار ذهن شیطان هستند WhatsApp کارگاه.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im