ICC به نظر legalising توپ دستکاری

ICC به نظر legalising توپ دستکاری – ورزشی

به روز شده: Apr 25, 2020, 13:09 IST | PTI | دهلی نو

این ماده در بزاق بودن ناامن مطرح شد ICC کمیته پزشکی و این امر می تواند قبل از خطاب کریکت رزومه.

The 2018 ball tampering controversy in SA led to one-year bans on Australia's Steven Smith (right) and David Warner

2018 توپ دستکاری جنجال در SA به رهبری به یک سال ممنوعیت در استرالیا استیون اسمیت (راست) و دیوید وارنر

استفاده از مواد مصنوعی به لهستانی کریکت توپ که به طور موثر به معنی توپ دستکاری می تواند در نظر گرفته شود برای ثبت نام پیش زمانی که بازی از سر گرفته پس از COVID-19 همه گیر ساخته شده است که پرتاب کنندگان با احتیاط از استفاده از بزاق در گیلاس قرمز. ‘ESPNCricinfo’ گزارش داد که مدیران “باز به این گزینه اجازه می دهد برای استفاده از یک توافق مصنوعی ماده ای به توپ تحت نظارت داوران” که به مقدار توپ-دستکاری طبق قوانین فعلی حاکم بر ورزش است.

اما یک ICC عضو که PTI صحبت با خودداری می گویند که آیا چنین بحث اتفاق خواهد افتاد و تنها نشان داد که “بزاق بر روی توپ چیزی است که آنها را در نظر بگیرند اما در تاریخ بعد هنگامی که آن را به نظر می رسد مانند ما یک بازگشت به کریکت.” این ماده در بزاق بودن ناامن مطرح شد ICC کمیته پزشکی و این امر می تواند قبل از خطاب کریکت رزومه. تمام فعالیت های ورزشی را به متوقف پس از شیوع کروناویروس. درخشان توپ است که بخشی جدایی ناپذیر از تست کریکت به عنوان این کمک می کند تا bowlers نوسان توپ هر دو معمولی و معکوس.

اگر این حرکت می شود بروید از آن خواهد شد بسیار جالب برای بازی مدیران بعد از سال 2018 توپ-دستکاری اختلاف که منجر به یک سال ممنوعیت استیو اسمیت و دیوید وارنر توطئه برای استفاده از کاغذ سنباده برای تغییر توپ. پس از مدیران ارشد جلسه ICC روز پنج شنبه آن کمیته پزشکی به رهبری پیتر هارکورت به حال صادر شده به روز رسانی.

“گام بعدی ما این است که برای ایجاد یک نقشه راه برای از سرگیری بین المللی کریکت که شامل یک معیار برای تصمیم گیری و یک چک لیست برای آنچه باید اتفاق می افتد. “این را در نظر بگیرید همه چیز از بازیکن آماده سازی برای دولت محدودیت و مشاوره و زیستی-حباب. مقیاس و پیچیدگی گرفتن کریکت آغاز دوباره را نمی توان دست کم گرفت به خصوص با توجه به یک رویداد جهانی,” هارکورت گفت. استرالیا pacer جاش Hazlewood به تازگی گفت که تست کریکت تبدیل خواهد شد سخت تر اگر پرتاب کنندگان را به اندازه کافی به معنی به حرکت توپ.

“من فکر می کنم توپ سفید خوب خواهد بود (اما) تست کریکت خواهد بود بسیار سخت است. پرتاب تکیه بر روی هر نوع حرکت افقی در هوا گفت:” Hazlewood. “اگر شما نمی حفظ توپ در تمام 80 اور این امر می تواند بسیار آسان به بت اولیه که پس از درخشش رفته است. این که آیا شما با استفاده از بزاق دهان یا عرق شاید یک نفر می تواند آن را انجام دهد.

سابق هند هاي Venkatesh پراساد پشتیبانی از این ایده با استفاده از بزاق بر روی توپ. “هنگامی که عمل رزومه آنها باید با استفاده از تنها عرق برای برخی از زمان به عنوان ایمنی از بازیکنان میباشد” سابق pacer پراساد که بازی 33 آزمون و 161 ODIs برای هند گفت PTI. او تخمین می زند آن دشوار خواهد بود برای پرتاب کنندگان برای جلوگیری از همه از ناگهانی.

“هنگامی که شما در ضخامت از چیزهایی که شما تمایل به فراموش کردن آن است. شما باید برای به دست آوردن دست بالا بیش از این ضربه به عنوان شما می توانید استفاده از هر چیز دیگری علاوه بر عرق و بزاق. “سوال این است که چه چیزی شما را بکنید هنگامی که رودخانه است روش شما ؟ شما نیاز به چرخش توپ و چه کمک می کند تا نوسان توپ آیرودینامیک,” 50 ساله توضیح داد.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im