ICC رئیس Shashank منهر را حمایت هیئت مدیره برای اطمینان از انتقال آرام

ICC رئیس Shashank منهر را حمایت هیئت مدیره برای اطمینان از انتقال آرام – ورزشی

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 14:03 IST | سرپرستان | دهلی نو

در اسناد دیده توسط سرپرستان اداره ICC کلی مشاور و منشی شرکت به نمایندگی از ICC رئیس آورده بود یک موضوع در مورد وام های ساخته شده توسط بانک مرکزی اروپا به mobile backup به اخلاق افسر در 30 آوریل

Shashank Manohar

Shashank منهر

این شورای بین المللی کریکت (ICC) روز چهارشنبه تایید کرد که رئیس Shashank منهر نمی خواهد به دنبال یک فرمت به اصطلاح “اما آیا حمایت هیئت مدیره برای اطمینان از انتقال آرام.”

ICC در بیانیه ای همچنین گفت: “هیچ تصمیم نهایی گرفته شد با توجه به روند انتخابات و موضوع بحث خواهد شد بیشتر در آینده ICC جلسه هیئت مدیره در روز پنج شنبه.”

“موجود صندلی تایید او به دنبال هر فرمت به اصطلاح ولی امر حمایت هیئت مدیره برای اطمینان از انتقال آرام کردند.”

سرپرستان روز دوشنبه گزارش داد که منهر نگرانی در مورد وجود دارد که مبادله پولی بین انگلستان و ولز Cricket Board (ECB) و کریکت غرب هند (mobile backup) با یک چشم و در انتخابات آینده اخراج شد اخلاق افسر پاکسازی مسیر برای کالین گور که مورد علاقه را بیش از این به بعد ICC رئیس.

در اسناد دیده توسط سرپرستان اداره ICC کلی مشاور و منشی شرکت به نمایندگی از ICC رئیس آورده بود یک موضوع در مورد وام های ساخته شده توسط بانک مرکزی اروپا به mobile backup به اخلاق افسر در 30 آوریل.

و در سفارش خود را به اخلاق افسر رد کرده است رئیس ترس و گفت که او را نمی بینم ارز به عنوان داشتن هر چیزی برای انجام با انتخابات آینده است.

در ضمن ICC همچنین گفت که گزارش ها از به تعویق افتادن T20 جام جهانی هستند “نادرست” و “برنامه ریزی برای این رویداد همچنان ادامه دارد در حالی که تعدادی از طرح های احتمالی در حال کاوش در نور به سرعت در حال تغییر بهداشتی وضعیت ناشی از COVID 19 ویروس.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im