ICC جلسه هیئت مدیره: IPL می شود اکتبر پنجره, World T20 خیره در تعویق 2022

ICC جلسه هیئت مدیره: IPL می شود اکتبر پنجره, World T20 خیره در تعویق 2022 – ورزشی

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 07:23 IST | PTI | دهلی نو

این تصمیم آن است که اگر formalised با توجه به COVID-19 همه گیر خواهد داد اعضای یک فرصت برای گچ دو جانبه خود را آبی-چاپ در ماه های آینده

Mumbai Indians cricketer Lasith Malinga ( top) is carried as the team celebrates after winning the 2019 Indian Premier League (IPL). Pic/ AFP

سرخپوستان بمبئی کریکت Lasith Malinga ( top) انجام شده است به عنوان تیم جشن پس از پیروزی 2019 Indian Premier League (IPL). عکس/ AFP

به تعویق افتادن این سال T20 جام جهانی در استرالیا 2022 که ممکن است باز کردن یک پنجره برای سودآور هندی لیگ برتر در ماه اکتبر انتظار می رود که formalised زمانی که شورای بین المللی کریکت را قدرتمند مدیره دارای یک تله کنفرانس در روز پنج شنبه. این تصمیم آن است که اگر formalised با توجه به COVID-19 همه گیر خواهد داد اعضای یک فرصت برای گچ دو جانبه خود را آبی-چاپ در ماه های آینده. “وجود دارد یک فرصت خوب است که به تعویق افتادن World T20 تصمیم گرفته خواهد شد در طول پنج جلسه هیئت مدیره. که آیا وجود خواهد داشت یک اعلام رسمی یا نه سوال” ICC عضو هیئت مدیره گفت: PTI در شرایط گمنامی.

“بسیار کمی وجود دارد که شانس World T20 پیش رفتن در این وضعیت. من فکر نمی کنم یا کریکت استرالیا و یا بالای تخته خواهد ذهن,” او اضافه شده است. PTI گزارش شده بود در 15 مه که ICC کمیته حوادث — به رهبری کریس Tetley — در حال حاضر ممکن است گزینه های متعدد و یکی از گزینه هایی که کاربران به احتمال زیاد به طور جدی تامل است تغییر این مسابقات به اکتبر-نوامبر سال 2022 در حالی که هند میزبان نسخه آن در سال 2021.

ICC سخنگو گفت: گزارش ها حاکی از این است که تصمیم برای به تعویق انداختن جام جهانی گرفته شده است عبارتند از “نادرست”. با این حال سخنگوی اذعان کرد که “تعدادی از طرح های احتمالی در حال کاوش در نور به سرعت در حال تغییر بهداشتی وضعیت ناشی از COVID-19 ویروس.” همچنین می توان با خیال راحت به این نتیجه رسیدند که هند خواهد بود تور استرالیا در پایان سال به عنوان عضو هستند به احتمال زیاد به بیش مقدم به درگیری های دو جانبه برای بهبود یافتن از ضرر و زیان مالی وارده در طول بیماری همه گیر.

این عضو هیئت مدیره همچنین گفت که این نه تنها در مورد کشورهای بلکه در مورد رسانههای ستاره های ورزشی که اتفاقا دارای حقوق برای هر دو ICC وقایع را به عنوان به خوبی به عنوان BCCI را ‘هند کریکت’ حقوق و IPL حقوق. “چند سوال وجود دارد که باید پرسیده شود. زنده ماندن تجاری از داشتن یک T20 جام جهانی در ماه فوریه-مارس سال 2021. قبل از آن یک لیگ در ماه اکتبر-نوامبر پنجره و یکی دیگر از IPL در ماه مارس-آوریل پنجره” یک BCCI خودی ضروری به پخش معاملات گفت.
“بنابراین ما به دنبال سه-بلیط مسابقات در شش ماه. در این وضعیت اقتصادی که خواهد بود بسیار بد است تماس,” او اضافه شده است.

او همچنین ذکر شده دو جانبه درگیری که BCCI به توافق برسند. “هند است قطعا رفتن به استرالیا و انگلستان در حال آمدن است برای یک سری بازی در هند. تا آنجا که آفریقای جنوبی T20 series نگران است اجازه کریکت آفریقای جنوبی تصمیم می گیرید که در آن آنها ایستاده تا آنجا که ICC سیاست مسائل نگران هستند” این منبع گفت. “با کریس Nenzani, BCCI تنها بر این باورند که او قرار می دهد قلم به کاغذ او اضافه شده است.

سازمان لیگ برتر هند تا حد زیادی بستگی دارد در هند COVID-19 وضعیت در آن زمان اما با دولت مرکزی در تلاش برای آوردن در حالت عادی نقدی-غنی لیگ می تواند پنج هفته چگال پنجره به جلو بروید. برخی از مسائل که BCCI و همچنین سایر ذینفعان را در برخورد با شامل محدود و یا بدون تماشاگر طبق مقررات ICC.

تعداد محدودی از سالن و افزایش دو هدر می تواند راه رو به جلو. همچنین این سازمان باید در چنین شیوه ای است که تمام بازیکنان خارجی در آینده ممکن است نیاز به رفتن به اجباری 14 روز در قرنطینه.

در این مورد که آیا آنها می رسد ؟ همچنین زمانی که هندوستان تور استرالیا آنها همچنین ممکن است به قرنطینه خود را که بدان معنی است که این تیم نیاز به حداقل سه هفته قبل از بازی این آزمون برای اولین بار.

معافیت مالیاتی برای 2021 T20 جام جهانی

ICC هیئت مدیره نیز به احتمال زیاد به بحث معافیت مالیاتی برای 2021 World T20 در هند به عنوان BCCI به دنبال زمان بیشتری را با توجه به این مستند به منظور دریافت یک تصویر واضح تر از دولت است. در حال حاضر 2016 World T20 تخفیف مالیاتی موضوع اشاره شده است به دادگاه. آخرین مهلت برای دریافت معافیت مالیاتی شد دسامبر 2019 اما این قابل درک است که BCCI به سختی می تواند هر چیزی را انجام دهید وقتی که می آید به این کشور موجود قوانین مالیاتی.

“اگر آنها آن را تغییر دهید در سال 2016 جهانی T20 چرا آنها تغییر حکومت در 2021. و همچنین معافیت های مالیاتی است که در درجه اول در چشم پوشی از وظیفه واردات و پخش تجهیزات. “ما می توانیم درک کنند که معافیت مورد نیاز در استرالیا اما در اینجا ستاره به طور کامل عملیاتی تنظیم با تمام تجهیزات تولید. چرا شما نیاز به معافیت?” BCCI رسمی خواسته است.

خواهد ICC سپس کسر مالیات چشم پوشی مقدار از هند درآمد به اشتراک بگذارید ؟ فقط زمان خواهد شد بگویید به عنوان جهانی در بدن می شود رئیس جدید در دو ماه.

روند رای گیری برای انتخاب رئیس بعدی

روند نامزدی برای انتخاب رئیس جدید به موفقیت Shashank منهر به زودی شروع خواهد شد. در حالی که انگلستان و ولز کریکت بورد رئیس سابق کالین گور است مورد علاقه جداول به خوبی می تواند به نوبه خود به عنوان BCCI جمهور Sourav Ganguly ممکن است پرتاب کلاه خود را در حلقه.

در حالی که شده است وجود دارد هیچ اعلام رسمی از BCCI خزانه دار آرون Dhumal در مصاحبه اخیر خود به PTI گفت که “Ganguly دارای اعتبار” برای تبدیل شدن به یکی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im