ابراهیم علی خان حملات سرد مطرح با پیرمرد, Saif Ali Khan


به او Instagram account, ابراهیم علی خان مطرح شده با پیر مرد, Saif Ali Khan و هر دو مردان نگاه کرد واقعا خوش تیپ!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Ibrahim Ali Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/ابراهیم علی خان

اگر سارا علی خان یک تصویر تف آمریتا سینگ ابراهیم علی خان دارای یک شباهت غیر طبیعی به پدرش سیف علی خان. و فقط چند ساعت پیش او را به خود Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک تصویر که در آن او می تواند دیده می شود نما با پدر و هر دو مردان نگاه واقعا شیک و خوش تیپ.

لباس های شیک آواتار ابراهیم زیر نویس تصویر – فقط من و پیر مرد. خوب با توجه به سیف است که هنوز هم در حال پخش شخصیت هایی که به عنوان سرد به عنوان خیار او نیست و به احتمال زیاد برای دریافت, پیر در هر زمان به زودی. این است که یک بازیگر که پیری مانند شراب خوب است. و که کت و شلوار که او با پوشیدن در تصویر باعث می شود او خیلی شیک تر.

نگاهی به:

کارینا کاپور خان نیز در نهایت او Instagram اولین و او همچنین یک پرده تصویر از سیف که در آن او می تواند دیده می شود نواختن گیتار از موسیقی همواره عشق و شور و عشق. ما مطمئن هستیم که شما باید را دیده اند در این پست. نگاهی به:

سال 2020 آغاز کرده است در عکس توجه داشته باشید برای سیف به عنوان هر دو Tanhaji: گمنام جنگجو و Jawaani Jaaneman تجاری هستند و مهم موفقیت است. او در حال حاضر بسیاری از امیدوار کننده فیلم های اندود شده که شامل Bhoot پلیس Bunty Aur Babli 2 Vikram Vedha بازسازی Go Goa Gone 2 و یک فیلم با Ananya Panday.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im