من راه می رفت به عنوان Dipika و در انتهای راهرو من سیتا ji من دوباره متولد می گوید Dipika Chikhlia

من راه می رفت به عنوان Dipika و در انتهای راهرو من سیتا ji من دوباره متولد می گوید Dipika Chikhlia – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 18, 2020, 15:44 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Dipika Chikhlia Topiwala که نقش محوری سیتا در Ramanand ساغر را Ramayan مشترک رجعت تصویر از نمادین نشان می دهد.

A still from Ramayan. Picture courtesy/Dipika Chikhlia Topiwala's Instagram account

هنوز هم از Ramayan. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Dipika Chikhlia Topiwala را Instagram account

StarPlus enthralling است مخاطبان با افسانه ای نشان می دهد – Ramayan. محبوب اساطیری نشان می دهد با موفقیت به دست آورد شکستن رکورد بینندگان حتی امروز به دلیل جذاب و ساده روایت است که به دست آورده است به یاد ماندنی در ذهن مخاطبان. به عنوان آن است که به درستی گفت که عکس هزار کلمه صحبت می کنند آنها یکی از بهترین راه ها برای گرامی داشتن خاطرات زیبا.

به همین ترتیب این بازیگر با استعداد Dipika Chikhlia Topiwala که بازی سیتا در Ramayan به تازگی به او در زمان Instagram به یاد یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات از شلیک از Ramayan. به اشتراک گذاری یک عکس از او در لباس پوشیدن در لباس سنتی از مجموعه Ramayan, Dipika نوشت: “این که یک گام و یک روز که تغییراتی که شما و زندگی خود را.. یکی مثل راه رفتن… من راه می رفت به عنوان Dipika و در انتهای راهرو من سیتا اره من دوباره متولد شد. [sic]” که در واقع یک جذاب رجعت تصویر برای Ramayan طرفداران!

نوشته تولید شده و کارگردانی شده توسط Ramanand Sagar Ramayan برای اولین بار پخش در سال 1987 به دست آورد و یک وضعیت فرقه در طول سال. نشان می دهد دارای یک استعداد گروه متشکل از آرون Govil به عنوان لرد راما Dipika Chikhlia Topiwala به عنوان الهه سیتا و سونیل Lahri به عنوان Lakshman. اساطیری داستان Ramayan در حال حاضر در حال پخش در StarPlus در 7.30 ساعت در هر روز است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de