من جاسوسی “حلقه آتش” در آسمان

من جاسوسی “حلقه آتش” در آسمان – اخبار

به روز شده: Jun 20, 2020, 07:28 IST | | بمبئی

ایمنی کلید شما به عنوان دنده تا به تماشای خورشید گرفتگی حلقوی در ژوئن 21

Pic/AccuAstronomy's Twitter

عکس/AccuAstronomy توییتر

picدر تاریخ 21 ژوئن سال 2020 یک خورشید گرفتگی حلقوی برگزار خواهد شد. حلقوی گرفتگی از خورشید است که یک مورد خاص از مجموع خورشید گرفتگی که در آن ماه را پوشش نمی دهد خورشید به طور کامل. در باریک پیگیری بیش از زمین مردم می توانید ببینید ماه تراورس در خورشید و در یک دوره کوتاه از زمان می توانید یک “حلقه آتش” در آسمان. بیش از یک بزرگ خشکی شمالی و جنوبی این مسیر مردم خواهد بود قادر به مشاهده جزیی خورشید گرفتگی.

Apna زمان aayega

بوج خواهد بود که برای اولین بار شهر به آغاز گرفتگی در 9:58 am. گرفتگی به پایان می رسد چهار ساعت بعد در دیبروگره در 2:29 pm.

حلقوی فاز گرفتگی خواهد بود برای اولین بار دیده می شود بیش از Ghersana در مرز غربی از هند در 11:50 am. آن را برای 30 ثانیه. Kurukshetra حدود 155 متر تقریبا با توجه شمال دهلی نو خواهد بود که بهترین مکان است. Dehra Dun جای دیگری که در آن گرفتگی حلقوی دیده می شود. Kalanka اوج در Uttarakhand خواهد بود که آخرین نقطه عطفی بزرگ برای دیدن این گرفتگی در ساعت 12:10 pm ماندگار برای 28 ثانیه است.

اهمیت

چگونه قابل توجه این است که آشکار است هنگامی که شما در نظر است که این خواهد بود که آخرین خورشید گرفتگی دیده می شود از هند برای بعد از 28 ماه می باشد. ما را ببینید بعد گرفتگی در 25 اکتبر سال 2022. از آن خواهد شد یک خورشید گرفتگی جزئی خورشید گرفتگی و قابل مشاهده فقط از غرب هند است. بعدی Umbral ماه گرفتگی که قابل مشاهده خواهد بود از هند برگزار خواهد شد در تاریخ 7 سپتامبر سال 2025 است.

ایمن ماندن

وجود دارد ‘چگونه به’ و ‘چگونه به’ به رعایت گرفتگی. این مهم است که توجه داشته باشید که خورشید بسیار روشن شی. نگاه کردن به آن به طور مستقیم می تواند باعث آسیب دائمی به شبکیه چشم.

وجود دارد برخی از روش ایمن برای مشاهده خورشید و تعداد کمی از کسانی که در حال استفاده از ویژه عینک ساخته شده برای نگاه کردن به خورشید است. این عینک فیلتر نور خورشید برای امن مشاهده. ما چیزی به نام جوشکار فیلتر که جوشکار استفاده در ساخت مغازه ها. این تیره فیلتر برای محافظت از چشم خود را. چنین جوشکار’ فیلتر استفاده می شود و برای دیدن خورشید.

وجود دارد و در عین حال یکی دیگر از روش به نام هول تصویربرداری. یکی این است که یک پین هول در یک ورق کارت و برگزاری آن در زیر نور خورشید است. در برخی از راه دور نگه داشتن یک صفحه کاغذ سفید. تصویر از خورشید دیده می شود در این جدول. اندازه تصویر را می توان با افزایش فاصله بین ورق کارت با پین هول و صفحه نمایش.

رفتن راه طبیعی به دنبال از زیر یک درخت. شکاف های کوچک بین برگ ها نیز مانند عمل سوراخ. شما همچنین می توانید با استفاده از یک قطعه کوچک از یک آینه (مانند در یک آرایش جمع و جور) و محل کارت ورق با یک سوراخ کوچک بر روی آن است. یکی پس از آن می تواند منعکس کننده خورشید تصویر بر دیوار دور.

خورشید می تواند باری بر روی یک ورق کاغذ سفید با استفاده از یک جفت دوربین دوچشمی یا یک تلسکوپ است.

که نا امن

داشتن ذکر روش ایمن برای مشاهده خورشید وجود دارد برخی از ناامن آنهایی که بیش از حد اجتناب شود به طور کامل.

نگاه کردن به خورشید به طور مستقیم بسیار خطرناک است به شبکیه چشم. آن می تواند منجر به آسیب دائمی به شبکیه چشم.

آیا استفاده از معمولی عینک تیره به عنوان این به معنای قطع تنها زمینی نور است.

انعکاس در آب شده است حمایت برخی به خورشید نگاه اما انعکاس آب را کاهش نمی دهد شدت اشعه به امن محدودیت. سطح آب را نمی توان ثابت نگه داشته به طوری انعکاس اشعه های آفتاب نیز در حال حرکت به طور مداوم و باعث خستگی چشم.

نگاه کردن به خورشید از طریق شیشه ای است که پوشش داده شده با lampblack یا دوده کربن نا امن است.

مشاهده مبارک اما حفظ ایمنی هر دو چشم و COVID-19 دستورالعمل در ذهن است.

این مقاله نویس است مدیر نهرو افلاک بمبئی
ارسال بازخورد خود را به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK