من Found Love: Priyank شارما و Benafsha Soonawalla آخرین زن و شوهر در شهر نقده


Priyank شارما و Benafsha Soonawalla آخرین زن و شوهر در شهر نقده و هر دو آنها گرفته اند به خود Instagram حساب اعلام به تمام جهان – من دوست دارم!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Priyank Sharma

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Priyank Sharma

Priyank شارما و Benafsha Soonawalla آخرین زن و شوهر در شهر نقده و هر دو آنها گرفته اند به خود Instagram حساب اعلام به تمام جهان – من دوست دارم!

آنها هر دو شرکت با هم در Bigg Boss فصل 11 و پس از آن با وجود شایعات و گمانه زنی ها در مورد عاشقانه, اما آنها نه قبول و نه رد آن. گربه است و در نهایت از کیسه.

آنها هر دو نوشته شده همان عکس در Instagram حساب که در آنها مهر و موم شده خود را در عشق با یک بوسه و که بیش از حد با جنس پرشور یکی. و فراموش نکنید که برای خواندن و نوشتن شرح تصاویر و.

یک نگاه حق در اینجا:

قبل از در آغوش یکدیگر امیدوارم برای یک عمر شارما در رابطه با MTV Roadies شهرت Divya Agarwal و Benafsha شد دیدن Arsalan Sood. داستان عشق خود است در واقع یک راه طولانی آمده و آماده برای دیدن بیشتر چنین دنج تصاویر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>