من معتقدم که در غذا خوردن سالم و از صمیم قلب’: Gulki جوشی از Maddam آقا او را نشان می دهد اسرار تناسب اندام

من معتقدم که در غذا خوردن سالم و از صمیم قلب’: Gulki جوشی از Maddam آقا او را نشان می دهد اسرار تناسب اندام – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 28 مه سال 2020, 17:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Gulki جوشی که نقش سرب در Maddam آقا باز در اسرار تناسب اندام

چه تناسب اندام به شما چیست ؟ چه تناسب اندام خود را سرود?

تناسب اندام برای من ایده آل تعادل بین ذهن و بدن و روح است. این سه عنصر به هم پیوسته هستند. تناسب اندام من سرود است “آیا آنچه که بدن شما اجازه می دهد تا شما را به انجام به راحتی’. هنگامی که شما در رسیدن به یک سطح راحتی خود فشار بیشتر برای به دست آوردن سطح مورد نظر از تناسب اندام است.

چگونه می توانم به شما در حفظ تعادل سالم بین ذهن و بدن خود را?

نگه داشتن یک تعادل سالم بین ذهن و بدن خود را واقعا مهم است با توجه به شیوه زندگی گیج کننده ما با احاطه شده است. برای نگه داشتن ذهن و بدن در همگام سازی من تکیه یوگا. من نیز ترکیب قلبی هر زمان که من یک شانس برای افزایش انرژی از طریق مسنجر.

چه شد روال تناسب اندام شما زمانی که شما آماده سازی برای نقش Haseena Mallik در Maddam آقا ؟

برای رسیدن به نقش Haseena Mallik من تا به حال برای ساخت یک بدن است که می تواند مقاله نقش یک افسر پلیس است. تمرکز من رژیم تناسب اندام در اطراف تمرینات بالاتنه. بنابراین فشار یو پی اس و پرس سینه شد و بخش مهمی از معمول است. من مشتاقانه منتظر به عقب بر گردیم به همان روال و آماده به شیرجه رفتن در Haseena Mallik را لباس.

پس خود را خواستار و برنامه گیج کننده است. چگونه می توانم شما را مدیریت برای تناسب اندام و حفظ آن شیوه زندگی سالم ؟

زمانی که من در تیراندازی وجود ندارد به اندازه کافی زمان برای من به کار کردن اما من سعی می کنم برای رفتن برای اجرا و یا شامل هر گونه فعالیت قلب برای 30 دقیقه در صبح است. من هم احساس می کنید که زمانی که شما در این مجموعه وجود دارد بسیار در حال اجرا در اطراف که آن را در بازگشت می کند به ریختن پوند اضافی است که شما ممکن است به دست آوردن در روز است. من همچنین اعتقاد دارند در خوردن سالم است اما از صمیم قلب.

چگونه شما نگه داشتن خودتان متناسب در حال حاضر که شما در خانه ؟

این دوره از ماندن در خانه است من یک مقدار زیادی از زمان به تمرکز بر روی تناسب اندام. من کار را دو بار در روز و از آن شده است واقعا میدارد. جارو و تمیز کردن خانه نیز تبدیل به بخشی از روال تمرین روزانه.

چه میان وعده سالم گزینه است ؟

من رفتن به میان وعده سالم گزینه های میوه و میوه های خشک و آجیل و دلچسب سالاد. من استفاده می شود به همچنین حمل آنها را در مجموعه ای از Maddam آقا برای جلوگیری از هر غذا چنگال را در وسط روز.

یکی از اقلام مواد غذایی است که شما نمی توانید مقاومت در برابر ؟

تنها یک چیز وجود دارد که من نمی تواند مقاومت در برابر یک فنجان چای در صبح است.

هر پیام برای طرفداران خود را ؟

به همه طرفداران من در حالی که ما در حال همه گیر در خانه. من همه را تشویق به استفاده از این زمان به تمرکز کمی بیشتر در ذهن و بدن خود را. این روزهای سخت ما نیاز به توان بسیار قوی تر است. این زمان بیش از حد بگذرد.

سازمان دیده بان Gulki جوشی با نام مستعار Maddam Mallik در Maddam آقا تنها در سونی SAB

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>