من یک گلزن: Wayne Rooney

من یک گلزن: Wayne Rooney – ورزشی

به روز شده: Apr 20, 2020, 08:48 IST | AFP | لندن

“ایالات رکورد ممکن است طولانی تر به سادگی از آنجا که بازیکنان نمی ماندن در باشگاه به عنوان طولانی به عنوان آنها استفاده می شود. “ذهن شما (استون) مسی یا (کریستیانو) رونالدو آمد به اولدترافورد برای swansong آنها احتمالا می خواهم به شکستن آن را در سه یا چهار سال است.”

Wayne Rooney

Wayne Rooney

وین رونی ممکن است منچستر یونایتد و انگلستان رکورد گلزن اما او هنوز هم معتقد است که او باید داشت از خالص اغلب در طول زندگی حرفه ای خود حتی اگر او یک طبیعی دان. رونی یک نوجوان احساس در اورتون پیوست متحد در سال 2004 و در ادامه به نمره 253 گل در 559 حضور در 13 سال طلسم برای اولدترافورد باشگاه که دیدم شیاطین سرخ شمع تا غنائم. رونی پیشی سال 1966 جام جهانی-برنده بابی چارلتون به عنوان ایالات تمام زمان گلزن پیشرو فقط به عنوان او برای انگلستان با یک چوب خط حساب کردن از 53 گل از 120 caps.

با وجود این اعداد و ارقام رونی نوشتن در یکشنبه بار ستون اصرار داشت: “من قصد دارم به صداقت — و این ممکن است شما را متعجب — اما من یک گلزن.” 34 ساله در حال حاضر یک بازیکن-مربی در ردیف دوم دربی کانتی افزود: “من هرگز گری است و من یا Ruud van Nistelrooy; من هرگز نگاه خودم که در راه است. “من تو را هدف سوابق منچستر یونایتد و من بسیار افتخار می کنم در مورد آن — هنوز وجود داشته است بهتر است هیچ 9s از من. “چگونه من تبدیل به یک رکورد شکن اگر من یک گلزن? زمان” رونی توضیح داد. “من برای ایالات 13 سال انگلستان برای 15 سال است. من تا به حال زمان برای شکستن آن سوابق-و به دنبال بازگشت من باید به ثمر رساند.”

رونی حمایت هری کین برای استراحت خود در انگلستان ثبت, اگر چه او خواهد بود و تاتنهام مهاجم “بالا باقی بماند که هیچ 9” پس از دیدن او را رها عمیق تر در طول دو فصل گذشته. “من فکر نمی کنم آن را برای هری کین به ادعای من در انگلستان ثبت و از آن خواهد شد یک لحظه افتخار برای من” رونی گفت. “من هرگز یک بازیکن خودخواه و آن را بزرگ خواهد بود برای انگلستان برای هری برای دریافت وجود دارد. بابی چارلتون تا به حال به صبر از 50 سال (برای رونی خود را به شکستن انگلستان رکورد) — من امیدوارم که آن را بسیار طولانی برای من است. “ایالات رکورد ممکن است طولانی تر به سادگی از آنجا که بازیکنان نمی ماندن در باشگاه به عنوان طولانی به عنوان آنها استفاده می شود. “ذهن شما (استون) مسی یا (کریستیانو) رونالدو آمد به اولدترافورد برای swansong آنها احتمالا می خواهم به شکستن آن را در سه یا چهار سال است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im