حیدرآباد مرد می رود از دست رفته در دبی, پدر رویکردهای دولت مرکزی برای کمک به

حیدرآباد مرد می رود از دست رفته در دبی, پدر رویکردهای دولت مرکزی برای کمک به – اخبار

منتشر شده: فوریه 22, 2020, 13:18 IST | ANI | حیدرآباد

غنی خواست دولت مرکزی و سفارت هند در دبی برای ردیابی پسرش Azmathullah و او را به بازگشت به هند با خیال راحت.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

یک حیدرآباد ساکن در روز شنبه به دنبال کمک از وزارت امور خارجی به رهبری S Jaishankar, برای پیدا کردن گم شده خود را, پسر Azmathullah Shareef, که تا به حال مشغول به کار در دبی.

صحبت به آنی, Asadullah Shareef, پدر از دست رفته فرد اظهار داشت که Azmathullah رفت و گم شده در فوریه 2019 و خانواده هنوز منتظر یک کلمه از او.

“پسر من Azmathullah رفت به دبی در سال 2009 برای کار و اقامت داشت از آن پس وجود دارد. ما در تماس منظم در طول سال. در سال 2015 Azmathullah به هند آمد و در تعطیلات و بعد از بازگشت به دبی. سال گذشته من تا به حال تصادف و او به من گفت که او سعی خواهد کرد برای بازگشت اما ما تماس از دست رفته و با او گفت:” اسدالله Shareef.

“هنگامی که ما با شما تماس خود را در دبی دفتر آنها گفت: Azmathullah است نه گزارش کار. او رفت و گم شده در فوریه 2019 و تا حال حاضر ما در حال انتظار برای تماس خود را. ما نمی دانیم که در آن او است و در چه وضعیت او در” او اضافه شده است.

غنی خواست دولت مرکزی و سفارت هند در دبی برای ردیابی پسرش Azmathullah و او را به بازگشت به هند با خیال راحت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de