شوهر, بازداشت برای گرفتن همسر کشته شدن توسط مار در کرالا

شوهر, بازداشت برای گرفتن همسر کشته شدن توسط مار در کرالا – اخبار

به روز شده: مه 25, 2020, 19:20 IST | ANI | کلم (کرالا)

تیم پلیس در حال بررسی مرگ از 25 سال Uthra, بازداشت شوهر Sooraj و همدست او در اینجا در روز یکشنبه پس از این دو گزارش شکسته در طول بازجویی و اعتراف به جنایت

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

جرم در شعبه اعتراض به مرگ یک زن به دلیل مارگزیدگی در Anchal اینجا معلوم می شود قبل از برنامه ریزی قتل های انجام شده توسط شوهرش که خریداری مار گفته به کشتن همسر خود.

تیم پلیس در حال بررسی مرگ از 25 سال Uthra, بازداشت شوهر Sooraj و همدست او در اینجا در روز یکشنبه پس از این دو گزارش شکسته در طول بازجویی و اعتراف به جرم و جنایت.

“در ارتباط با مرگ Uthra شوهرش Sooraj و دوست خود را Suresh, یک مار گیر که به فروش می رسد مار شده دستگیر و پس از بازجویی دقیق روز یکشنبه گفت:” کلم روستایی SP Harisankar.

به گفته پلیس این حادثه صورت گرفت در مارس 6 شب در Uthra خانه هنگامی که Sooraj با یک پیش برنامه ریزی شده و انگیزه به ارمغان آورده است مار را با او پنهان آن را داخل یک کیسه انداخت و آن را در همسر خود را که به خواب رفته بود.

“او منتظر و تماشا نیش مار همسر خود را دو بار. پس از این او تلاش برای قرار دادن به مار در یک ظرف اما شکست خورده است. مار فرار کرد و رفت زیر کمد. او بیدار ماند تمام شب. روز بعد او به سمت چپ در اوایل و پدر و مادر از زن یافت می شود او مرده است. بعد مار نیز داشت از اتاق” به پلیس گفت.

پدر و مادر Uthra کردم مشکوک آن را به عنوان بار دوم مار بیت او باعث آنها را برای ثبت یک شکایت به پلیس است. هنگامی که او در خانه یک ادم خائن و بدنهاد بود بیت او.

تحقیقات پلیس نشان داد که Sooraj تهیه یک ادم خائن و بدنهاد از Suresh و سعی در کشتن Uthra در خانه اش در Adoor در مارس 2. اما او موفق به فرار از مارگزیدگی شد و از بیمارستان مرخص شد و به منزل خود بازگشت.

“او به دست اورد اعتماد به نفس از عمل است. او استفاده می شود به تماشای فیلم های یوتیوب برای رسیدگی به مارها و نیز آن را یاد گرفته و از دوست خود — یک مار گیر. انسان در زمان 98 حکمرانان از طلا و پول نقد به عنوان جهیزیه برای بسیاری از طلا به او فروخته می شود. او می خواست به خلاص شدن از همسر خود در پیش بینی از ازدواج با زن دیگری” به پلیس گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de