Hugo Lloris تومان اقدام به خرید 14 لاخ سگ گارد

Hugo Lloris تومان اقدام به خرید 14 لاخ سگ گارد – ورزشی

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 07:45 IST | یک خبرنگار | بمبئی

سگ را با هدف حفاظت از خانواده اش در حالی که او دور است.

Hugo Lloris

Hugo Lloris

فوتبالیست Hugo Lloris, 33, به خرید یک سگ نگهبان برای عظیم GBP 15,000 (Rs 14 لاخ). فرانسه کاپیتان خریداری سگ از لندن نخبگان حفاظت سگ, گزارش, انگلیسی, تلخیص خورشید.

به عنوان تاتنهام دروازه بان حرفه ای و درگیری های او دور از خانواده خود را برای مدت طولانی سگ را با هدف حفاظت از خانواده اش در حالی که او دور است. شرکت امنیتی تنها با استفاده از آلمان و بلژیک چوپان که در آورده از نظامی یا پلیس پس زمینه.

شرکت وب سایت می گوید: “این سگ اختصاص داده شده برای محافظت از شما را از هر گونه خطر و یا تهدید به تدریس از طریق آموزش های شدید روانی در ثبات و اطاعت.” همچنین ادعا می کند که “سگ بالاترین ضریب هوشی در حفاظت سگ رده.”

سگ گارد و ایده آل عمل به طور مستقل و از کار خود شامل حفاظت از جوامع دردار از غریبه ها و یا هر گونه ورود خارجی ها. آنها آموزش دیده به منظور بالا بردن زنگ (توسط پارس) و یا حمله به هر کسی که تصور می شود یک تهدید امنیتی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im