بزرگ اعلام: سونی فقط نشان داد که PS5 می تواند تابع به عنوان موقت قبر به علامت گذاری محل خود را کم عمق دفن


Illustration for article titled Huge Announcement: Sony Just Revealed The PS5 Can Function As A Makeshift Gravestone To Mark The Site Of Your Shallow Burial

خوب پارسه به نظر می رسد سونی مدتها در انتظارش رونمایی از پلی استیشن 5 مشخصات نا امید نیست. نه تنها سیستم انبوه قدرتمند با بیش از 10 teraflops محاسبات خروجی اما این شرکت نیز نشان داد که دولت از-هنر کنسول می تواند به عنوان یک تابع موقت قبر به علامت گذاری محل خود را شتابزده و سطحی بود….

آه پسر ما دیگه نیاز به یکی از این, و عاجلانه.

“از پخش Blu-rays برای حمایت از VR پلی استیشن همواره در خط مقدم آوردن پارسه قابلیت های بیشتر است و ما تنها در حال گسترش است که با PS5 توانایی بود زد به عمق خاک به علامت سایت خود نابهنگام عبور” گفت: رهبری معمار مایک Cerny در طول پنج شنبه اعلام تصویری. “ما در تلاش برای ایجاد PS5 محور اصلی خود را که آیا آن جریان فیلم و یا به عنوان یک اقدام سریع و به راحتی ساخته یادبود برای کسی که زده بود را قبل از وقت خود را.”

تبلیغات

این 825GB درایو solid-state ممکن است این خبر برای برخی از گیمر ها اما ما در اینجا در OGN به مراتب بیشتر هیجان زده در مورد خارش “GONE TOO SOON” به سمت PS5 به عنوان ما به سرعت دفن عزیزان ما در کنار جاده. آن است که قطعا یکی از ویژگی های است که ما انتظار داریم را ببینید بیشترین استفاده و آن را به گذشته بسیار طولانی تر از دو میله وقاحت حمله به یک صلیب است.

Cerny افزود: “ما می دانستیم که ما نیاز به پیش بینی نیازهای آینده و به احتمال زیاد آخرین نسل از علاقهمندان به همین دلیل است که PS5 خواهد بود قادر به تحمل سال از آب و هوای نامساعد در حالی که آن را یادآور زندگی خود را حتی به عنوان یک بار روشن اچ نام خود را به آرامی نابود می شود و قابل خواندن است. همچنین ما بیشتر انرژی کارآمد و سازگار با محیط زیست پلی استیشن همیشه.”

در حالی که نگاه دقیق کنسول نشده است نشان داد, پلی استیشن طرفداران می تواند خواب آسان دانستن آنها به زودی باید یک راه عالی برای به یاد جهان است که برای یک زمان کوتاه آنها وجود داشته باشد. ما می دانیم که برای بسیاری از مردم خارج وجود دارد, پلی استیشن 5 انتشار به سادگی نمی خواهد آمد به زودی به اندازه کافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>