HSC نتایج اواسط جولای و SSC نتایج جولای پایان می گوید: وزیر آموزش و پرورش Varsha Gaikwad


تلاش های گرفته شده برای تکمیل کار به عنوان سریع به عنوان آن می تواند انجام شود و من فکر می کنم ما خواهد شد در یک موقعیت برای اعلام HSC نتایج اواسط جولای و SSC قبل از ماه جولای به پایان می رسد, دولت, وزیر آموزش و پرورش گفت:

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

پایان دادن به های مختلف پیش بینی خرما از دولت مدیره, نتایج, وزیر آموزش و پرورش از ماهاراشترا Varsha Gaikawad روز سه شنبه گفت که HSC نتایج انتظار می رود تا اواسط ماه جولای و SSC قبل از ژوئیه به پایان می رسد. Gaikwad صحبت شد به رسانه ها در یک ویدیو کنفرانس مطبوعاتی زمانی که او این نکته در سوال مربوط به نتایج حاصل از دولت هیئت مدیره امتحانات. هر چند این اتفاق به وضوح در پاسخ به این اضطراب صبر از lakhs از دانش آموزان که مایل به دانستن هیئت مدیره خود نتیجه آن را فراهم می کند یک وضوح است که نباید انتظار داشت قبل از اواسط ماه جولای یا شایعه خرما نباید اعتقاد داشت.

“با توجه به شرایط بی سابقه ای از این زمان فرآیند ارزیابی برای هیئت مدیره مقالات شده است یک کار شروع از حمل و نقل از مقالات از طریق پستی بخش راهنما در میان همه. تلاش های گرفته شده برای تکمیل کار به عنوان سریع به عنوان آن می تواند انجام شود و من فکر می کنم ما خواهد شد در یک موقعیت برای اعلام HSC نتایج اواسط جولای و SSC قبل از ماه جولای به پایان می رسد” گفت: Gaikwad در پاسخ به سوال مربوط به دولت هیئت مدیره در نتیجه در طول این کنفرانس است. این طرح برای شروع کلاس یازدهم پذیرش در ماه اوت.

این ایالت ماهاراشترا مدیره امتحانات به طور کلی بیش از پایان ماه مارس است. در این سال اما یکی از آخرین مقاله از SSC (جغرافیا) لغو شد پس از اعلام همه گیر و پس از آن مستند. این عمل به طور منظم تا به حال شده است که HSC نتیجه اعلام شده در ماهاراشترا قبل از پایان مارس و SSC نتیجه قبل از ژوئن 10. آن را نمی خواهد به اشتباه می گویند که این شده است که طولانی ترین انتظار برای دولت هیئت مدیره در نتیجه در چنین سابقه بیماری با توجه به این که امتحانات تمام شد در حدود زمان به طور منظم.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de