Hrithik Roshan, مذاکرات در مورد دلبستگی خود را به Koi Mil Gaya

Hrithik Roshan, مذاکرات در مورد دلبستگی خود را به Koi Mil Gaya – سرگرمی

انتشار: Mar 18, 2020, 19:43 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Hrithik Roshan یک قادر مطلق با حضور در فیلم هندی سینما

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

Hrithik Roshan یک قادر مطلق با حضور در فیلم هندی سینما و بازیگر به تازگی به اتمام 20 سال با شکوه در این صنعت است. او داده بالیوود هدیه ای از یک طیف عظیمی از فیلم های بازی بسیار نقش های مختلف در هر فیلم. Hrithik آن را انجام داده همه, اکشن, درام و عاشقانه.

وقتی پرسیده شد که اگر Hrithik همیشه احساس دشوار است برای قطع اتصال از یک فیلم پس از آن منتشر شد این بازیگر به اشتراک گذاشته شده “تنها یک بار من فکر می کنم من احساس کردم که یک بار در زندگی حرفه ای من زمانی که من Koi Mil Gaya. پس از من Koi Mil gaya, من به یاد داشته باشید من احساس بسیار غم انگیز است که من می توانم به بازی Rohit دوباره. اما پس از آن البته Krrish اتفاق افتاده و Krrish 3, بنابراین من به بازی بازی های او را دوباره و دوباره.”

او در ادامه افزود: “اما من به یاد داشته باشید که بسیار غم انگیز در آخرین روز از KMG. هیچ نبود اشک آن احساس توخالی مانند یک خلاء درون من. من فکر می کنم آن بود که من از نوع بازی دوران کودکی من و من کردم واقعا متصل به آن ، این تنها زمانی که احساس کردم که.”

Hrithik Roshan تا به حال درخشان نقش Rohit در Koi Mil Gaya و تنظیم صحنه برای آوردن sci-fi movies به هند است. بازیگر دوست داشتنی است و ستایش همه از فیلم هندی سینما و فراتر از آبهای بین المللی. او ساخته شده است که تاثیر عمیق و چپ کاملا یک دهانه در قلب فیلم هندی سینما و مخاطبان آن است.

این بازیگر تا به حال فوق العاده 2019 با ضربه فوق العاده فیلم سوپر 30 دریافت کرده است که بسیاری از تحسین منتقدان برای تجسم خود را از آناند کومار. زیر فوق العاده 30 بود و جنگ بود که بالاترین grosser از 2019 و دیدم Hrithik تحت یک تحول فوق العاده ای.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de