Hrithik Roshan است و شیرین ترین پیام برای پسر عموی خود را Pashmina روشن

Hrithik Roshan است و شیرین ترین پیام برای پسر عموی خود را Pashmina Roshan – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 29 مه سال 2020, 16:19 IST | Mohar باسو | بمبئی

Hrithik Roshan نوشته شده شیرین ترین کلمات تشویق برای او عزیز خواهر Pashmina روشن

در میان بسیاری از debutants این سال Hrithik Roshan پسر عموی Pashmina نگاه به جلو به بیش از حد. و اینکه این ستاره لیگ Hrithik شده است مشاوره Pashmina به حمل Roshan میراث رو به جلو بر روی صفحه نقره ای. نه تنها Hrithik شده است کمک در گرفتن Pashmina آماده برای صنعت اما او حمایت و او را تشویق به هر شیوه ممکن است.

این بازیگر نوشته شده است, شیرین ترین کلمات تشویق برای خواهر عزیز. این بازیگر گفت: “به تو افتخار می Pashmina. شما بسیار خاص روح و استعداد فوق العاده ای. خود را روشنایی و گرما چراغ هر اتاق شما راه رفتن به. گاهی اوقات من تعجب می کنم که شما دریافت کنید که سحر و جادو, اما بسیاری از بار من از خدا تشکر کنم برای دادن به شما به خانواده ما . ما خوش شانس هستیم که شما و من مطمئن هستم که جهان در حال رفتن به احساس به همان شیوه در مورد شما بسیار به زودی. آن را نمی کند چرا که شما در حال جالب ترین فرد من می دانم و یا اینکه شما باید عقل خود را فراتر از سن و یا اینکه شما خیلی خوب به دنبال , اما به دلیل آسیب پذیری خود را که به شما اجازه می دهد برای پرتو افکندن فردی بدون قضاوت آن است که باعث می شود شما که شما هستند ! فیلم و یا نه شما یک ستاره!”

همیشه از Pashmina را برای اولین بار اعلام شد, شده است وزوز در اطراف بازیگر. امیدوارم Pashmina خواهد بود یک خبر بزرگ از سال 2020 به عنوان بازیگر ساخته شده است مطمئن می شود نیروگاه استعداد با متنوع مجموعه ای از مهارت های.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im