Hrithik Roshan روزه برای 23 ساعت و برگ مشاهیر در هیبت!

Hrithik Roshan روزه برای 23 ساعت و برگ مشاهیر در هیبت! – سرگرمی

منتشر شده: مارس 17, 2020, 13:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Hrithik Roshan می توانید به هر میزان برای اقامت مناسب و سالم نگه داشته و 23 ساعت سریع این زمان ترک مشهور در هیبت!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Hrithik Roshan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Hrithik Roshan

همیشه از Hrithik Roshan ساخته شده است که اولین بازی خود را در بالیوود 20 سال و 4 ماه به طور دقیق او شده است بت از بسیاری از بازیگران مشتاق و افرادی که بر این باورند در اقامت مناسب و سالم است. آن را فقط خود خدا یونانی به نظر می رسد که او را غیر قابل مقاومت و مطلوب در سراسر جهان آن را نیز تعهد خود را به کار خود را که باعث می شود او آنچه که او امروز است.

بسیاری از تعریق و پشتکار پشت که بدن او ساخته شده است در این سال های بسیاری است. اگر ما ممکن است اضافه کردن آن را نیز طول می کشد بسیاری از فداکاری و همچنین. و با توجه به Instagram حساب به تازگی او با همه به اشتراک گذاشته طرفداران خود او چگونه روزه برای 23 ساعت برای اقامت مناسب و سالم ترک نه فقط پیروان خود را اما حتی بالیوود مشهور در هیبت.

یک نگاهی به پست حق در اینجا:

جای تعجب نیست که یکی از اولین به اظهار نظر شد و این بازیگر است که او را از طرفداران و تحسین و که به تازگی مشغول به کار با او در جنگ است. بله این چیزی است که تایگر شروف نوشت: – “#خرد” (sic) و به دنبال آن آتش از emoji. بعد شیلپا شتی که نوشت: – “وای! #احترام Hrithik Roshan چه #پاک.” (sic) Huma Qureshi نوشت: – “Woaaahhh … رمضان روزه از حدود 14 ساعت گیج کننده است.. این سطح بعدی.” (sic)

خوب ما تعجب نیست که او قادر به این کشش!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de