Hrithik Roshan خود را گسترش حمایت از paparazzi در طول این مستند; تشکر برای سخاوت خود را

Hrithik Roshan خود را گسترش حمایت از paparazzi در طول این مستند; تشکر برای خود سخاوت – سرگرمی

انتشار: May 16, 2020, 14:13 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Hrithik Roshan کرده دوباره این زمان به حمایت مالی از paparazzi از بالیوود که در مواجهه با فشار از مستند.

Hrithik Roshan

Hrithik Roshan

با تمام ملت در آینده به یک وقفه با این بیماری همه گیر وجود دارد حرفه ای که امرار معاش شده است و از صمیم قلب متاثر می شود. در یک وضعیت ناراحت کننده بود, Hrithik Roshan کرده دوباره این زمان به حمایت مالی از paparazzi از بالیوود که در مواجهه با فشار از مستند.

افراد مشهور عکاس ویروسی Bhayani همراه با بسیاری دیگر تشکر Hrithik برای کمک به عکاسان در میان coronavirus بیماری همه گیر. قبلا Hrithik تا به حال نیز پشتیبانی سینمایی و تلویزیون, هنرمندان و خانواده های آنها که بوده ام ضربه سخت به دلیل فیلم/سریال های تلویزیونی ” شاخه های آینده را متوقف کند.

این اولین بار است که این بازیگر نشان داده است نگرانی و فعالانه در ارائه کمک به مردم است. زمان و دوباره Hrithik گرفته شده ضروری تلاش و حمایت گسترده و بودجه است که با هدف برای کمک به مردم کشور تنظیم برای N95 و FFP3 ماسک برای BMC کارگران و سرپرستان و همچنین تسهیل بیش از 1.2 لاخ مغذی پخته شده وعده های غذایی برای نیازمندان است.

این تلاش های بشردوستانه توسط Hrithik واقعا شایسته ستایش می کند و او را مسئول سوپراستار ما خوش شانس!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im