چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید را در هند یک ابرقدرت می پرسد Uddhav Thackeray

چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید را در هند یک ابرقدرت می پرسد Uddhav Thackeray – اخبار

به روز شده: فوریه 23, 2020, 15:46 IST | ANI | بمبئی

Thackeray همچنین در زمان حفاری در ساعت نارندرا بدون ذکر نام او در طول سخنرانی خود را با استفاده از متن کتاب که مجموعه ای از نامه های نوشته شده توسط سابق ماهاراشترا وزیر اواخر علیرضا Antulay به همسرش

Uddhav Thackeray

Uddhav Thackeray

بمبئی: ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray در روز شنبه گفت که رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده نمی خواهد هند یک ابرقدرت و کشور نیاز به منابع انسانی همراه با سرمایه گذاری.

“رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است به هند در چند روز اما چگونه است که رفتن به آمریکا یک ابرقدرت? همراه با سرمایه گذاری, ما نیاز به منابع انسانی به عنوان” Thackeray گفت: در کتاب راه اندازی رویداد در بمبئی در روز شنبه.

NCP رئیس Sharad Pawar ارشد کنگره رهبر غلام نبی آزاد و ترانه سرا مشهور جاوید اختر نیز در این رویداد حضور داشتند. Thackeray همچنین در زمان حفاری در نارندرا نخست وزیر بدون ذکر نام او در طول سخنرانی خود را با استفاده از متن کتاب که مجموعه ای از نامه های نوشته شده توسط سابق ماهاراشترا وزیر اواخر Abdul Rahman Antulay به همسرش.

“نامه های نوشته شده از قلب و وجود دارد بسیاری از تفاوت بین ‘Mann Ki Baat’ و ‘Dil ki baat’ است که مستقیما از قلب” Uddhav گفت.

رئیس جمهور تهمت و ما بانوی اول Melania Trump خواهد شد بازدید از هند در فوریه 24 و 25. در اول روز او را دیدار نخست وزیر نارندرا صفحه اصلی ایالت گجرات و در یک جاده با نخست وزیر. او همچنین آدرس “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در احمدآباد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de