چگونه برای به دست آوردن نرخ بهره پایین تر در وام شخصی

چگونه برای به دست آوردن نرخ بهره پایین تر در وام شخصی – اخبار

انتشار: May 21, 2020, 09:53 IST | همکاری محتوا | بمبئی

وام دهندگان در نظر applicant’s CIBIL اطلاعات گزارش (CIR) در حالی که تصمیم گیری در اصل مقدار و نرخ بهره tenors و تربیه برای بازپرداخت.

وام های شخصی را به عنوان گزینه های مالی قابل دوام برای افراد به صندوق نیازهای مختلف مانند عروسی اورژانس پزشکی تعطیلات ، در میان دیگران است. در بسیار رقابتی بازار اعتباری مشتریان همیشه سعی کنید به انتخاب کردن برای جذاب ترین شخصی وام نرخ بهره ارائه شده توسط وام دهنده به حداقل ممکن مسئولیت بازپرداخت.

اما availing وام شخصی در مقرون به صرفه ترین نرخ بهره بستگی به عوامل متعدد و در درجه اول وام گیرنده و آینده نگر را واجد مربوطه به خاص وام دهنده.

انجام چنین واجد شرایط اشاره گر می تواند کمک به یک فرد با موفقیت درخواست برای وام شخصی در نرخ بهره رقابتی است. این است چگونه می توانید نرخ بهره پایین در وام های شخصی است.

راه هایی برای جذاب نرخ بهره در وام های شخصی

وام دهندگان را به حساب چند پارامتر قبل از تصویب وام شخصی در هزینه-نرخ بهره موثر. مشتریان می توانند در نتیجه بهره مندی از زیر اشاره گرها در حالی که تامین امنیت بدون پایان-استفاده از وام های شخصی در بیشتر مقرون به صرفه نرخ بهره نسبت به سایر متقاضیان –

●بالا CIBIL نمره

CIBIL نمره اشاره به اعتبار متقاضی با توجه به تضمین مبلغ وام بازپرداخت. وام دهندگان در نظر متقاضی CIBIL اطلاعات گزارش (CIR) در حالی که تصمیم گیری در اصل مقدار و نرخ بهره tenors و تربیه برای بازپرداخت.

افراد با CIBIL نمرات 750 و بالاتر می تواند مذاکره با موسسات مالی به سود مقرون به صرفه نرخ بهره و مناسب tenors خود را در وام های شخصی. متقاضیان با بالاتر CIBIL نمرات شانس پایین تر از defaulting در وام مقدار و علاقه است. NBFCs در نتیجه ارائه نرخ بهره پایین در وام های شخصی به آن دسته از متقاضیان در مقایسه با افراد با کاهش CIBIL نمرات.

علاوه بر وام دهندگان تمرکز قابل توجه CIBIL نمرات از وام گیرندگان به دلیل شخصی وام های نا امن هستند و آنها را باید تضمین دارایی به عقب نشینی در مورد قراردادی. بالاتر CIBIL نمرات دیده می شود به عنوان تضمین مبلغ وام بازپرداخت.

●بدهی به نسبت درآمد

بدهی به نسبت درآمد نشان می دهد درصد از درآمد افراد است که صرف بازپرداخت بدهی های موجود. ثابت تعهد به نسبت درآمد (FOIR) استفاده می شود روش دیگر برای این پارامتر است.

افراد با FOIR زیر 50% شانس افزایش availing رقابتی نرخ بهره در وام های شخصی از موسسات مالی. NBFCs نیز مشورت متقاضی FOIR به بررسی شخصی وام واجد شرایط.

مشتریان که در حال حاضر در حال سرویس دهی وام های قبلی باید برای انتخاب کردن بهتر بازپرداخت بدهی تکنیک های مدیریت به طور قابل توجهی کاهش بدهی به نسبت درآمد در حالی که تقاضا برای وام های شخصی است. دریغ از وام دهندگان به تصویب وام برای افرادی که در حال حاضر به تخصیص بخش عمده ای از درآمد ماهانه خود را نسبت به بازپرداخت وام موجود است.

●سازگار سابقه اشتغال

NBFCs تصویب وام های شخصی به حقوق و مزایای افرادی که اشتغال پایدار تاریخ در این دوره از زندگی حرفه ای خود را. افراد با منبع ثابت درآمد همچنین می توانید طرح خود را بازپرداخت برنامه به طور موثر.

یک فرد با یک نوسان سابقه اشتغال به معنی مختل درآمد تجمع در آینده است. وام دهندگان درک این افراد به عنوان در معرض خطر مشتریان و در نتیجه تحمیل شخصی بالاتر نرخ بهره وام برای اطمینان از درآمد حاصل از بهره در کوتاه span.

متقاضیان باید با مشورت دهندگان چه مقدار وام های شخصی آنها می توانید در حقوق و دستمزد خود را برای برنامه ریزی منابع مالی خود را به طور موثر.

متقاضیان می توانند فایده آنلاین وام شخصی از یک میزبان از وام دهندگان در مقرون به صرفه نرخ بهره و بهره مندی از سریع disbursals.

مختلف NBFCs مانند Bajaj Finserv ارائه وام های شخصی به Rs.25 لاخ با حداقل مستندات آنلاین و بدون هزینه های پنهان است. این موسسه مالی همچنین باعث می شود availing وام بدون هیچ زحمتی رایگان فرایند با از پیش تایید شده ارائه می دهد وام های شخصی به عنوان به خوبی به عنوان در سایر محصولات مالی از جمله وام کسب و کار صفحه اصلی وام و کارت های اعتباری و غیره. شما می توانید خود را چک کنید قبل از تایید پیشنهاد خود را ارائه نام و شماره تلفن.

متقاضیان می توانند سود جذاب, شخصی, وام نرخ بهره با توجه به مالی تکنیک های ذکر شده در بالا. یک کم بدهی به نسبت درآمد و سازگار سابقه اشتغال به طور خودکار افزایش شانس, شخصی, تصویب وام.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>