چگونه تیلور سویفت خود را صرف مستند ساعت

چگونه تیلور سویفت خود را صرف مستند ساعت – سرگرمی

انتشار: May 28, 2020, 14:58 IST | سرپرستان | بمبئی

تیلور سویفت در حال گذراندن مستند ساعت, آشپزی, sipping شراب و گوش دادن به کلاسیک اعداد

شناخته شده برای بستن کمربند بازدید مانند “داستان عشق”, “فضای خالی” و “نگاه به آنچه شما ساخته شده من” خواننده تیلور سویفت در حال گذراندن مستند ساعت, آشپزی, sipping شراب و گوش دادن به کلاسیک اعداد. “من دوست دارم کامل شب پخت و پز غذا در حالی که جرعه جرعه یک لیوان شراب و گوش دادن به موسیقی” سریع گفت: مردم گزارش femalefirst.co.انگلستان.

او قبلا گفته پورتال SiriusXM که او به تماشای فیلم های قدیمی که او تا به حال دیده اند ، “بسیاری از مردم شده اند تماشای زیادی تلویزیون در این زمان قرنطینه. من در واقع شده است برای رفتن به عقب و تماشای فیلم های قدیمی که من تا به حال قبل از دیده می شود. من رفتم و تماشا – من در واقع تا به حال دیده نشده ‘پنجره عقب است و اگر دیده می شود که فیلم به آن را چک کنید. این گریس کلی آن را فوق العاده, آن را (توسط) (آلفرد) هیچکاک” او گفت:.

به تازگی خواننده مشت کردن در ماشین بزرگ سوابق پس از آن آشکار شد که آنها با انتشار یک آلبوم از اجراهای زنده Swift آهنگ های قدیمی. در اوایل این ماه, سریع, شرکت در پاپ ستاره بانوی دل شکسته COVID-19 امداد کنسرت “یک جهان: با هم در خانه” است که تقریبا $128 میلیون دلار در ایالات متحده است.

دو ساعته رویداد نیز شاهد مشارکت بالیوود ستاره, شاه, شاهرخ خان و پریانکا چوپرا در کنار ستاره های بین المللی به عنوان دل شکسته, Stevie Wonder, پل مک کارتنی و التون جان Lizzo در میان دیگران.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de