چگونه Sonal Chauhan و ویکی Kaushal جشن تولد خود را در میان مستند!

چگونه Sonal Chauhan و ویکی Kaushal جشن تولد خود را در میان مستند! – سرگرمی

به روز شده: مارس 17, 2020, 12:44 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Sonal Chauhan و ویکی Kaushal پست به اشتراک گذاشته در Instagram و شما باید نگاه کنید که چگونه دو ستاره, جشن تولد خود را در میان مستند!

Vicky Kaushal and Sonal Chauhan

ویکی Kaushal و Sonal Chauhan

روز شنبه, مارس 16 ویکی Kaushal تبدیل شده 32. بازیگر برادر آفتابی مشترک عاطفی post on Instagram برای او آرزوی. او نوشت: در مورد نشکن پیوند شعر با عنوان Kuch Nahin Badla. او همچنین یک رجعت عکس از این دو است. آنچه که ما می خواهم به دانستن این است که چگونه برخی Ms کایف ساخته شده Vicky روز فوق العاده ویژه.

همچنین اگر آن را می تواند اضافه شود, رو به آفتاب را آرزو ویکی بسیار عاطفی. شما باید با یک نگاه آن را در اینجا:

آرام شادی

Sonal Chauhan همچنین زنگ زد در روز تولد او بود که در سهشنبه, مارس 17 توسط برش کیک به عنوان به زودی به عنوان ساعت تبدیل 12. خواهر Himani سازماندهی تعجب. خانواده و دوستان در ارتباط با آنها از طریق ویدئو تماس بگیرید. برای Chauhan, از آن خواهد شد یک مستند تولد به یاد داشته باشید. او بیش از حد نوشته شده در دو پست در Instagram که به ما یک نگاه اجمالی از او جشن تولد.

او تشکر طرفداران او برای عشق و مثبت است و ما باید بگویم او واقعا زرق و برق دار. یک نگاهی به پست اول حق در اینجا:

و پست دوم بود و حتی بیشتر زیبا. اگر شما از طرفداران این بازیگر شما باید از دست ندهید این:

ویکی Kaushal رز به ستاره شدن و شهرت راست خود را از دستیابی به موفقیت فیلم Masaan در 2015. تا به حال از آن شده است وجود دارد هیچ نگاه به عقب برای بازیگر. 2018 شد نقطه عطف زندگی حرفه ای خود را زمانی که او تحویل یک عملکرد فوق العاده پس از دیگری در قالب رازی, Sanju, شهوت, داستان و Manmarziyaan. و با URI: جراحی اعتصاب که تبدیل به آنچه به آنها تماس بگیرید از نظر تجارت – تمام وقت, فیلمهای او ثابت کرد او در اینجا به ماندن و ذبح کردن.

او در حال حاضر برخی از عظیم فیلم هایی مانند سردار Udham Singh, تخت Ashwatthama و یک فیلم در زندگی سام Manekshaw آینده. تا آنجا که شخصی نگران است او اولین فیلم Jannat که در سال 2008 است که هنوز هم بسیار محبوب به لطف مسری داستان و فراموش نشدنی موسیقی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>