خرید رپورتاژ

چگونه سلمان خان کمک کرد Bigg Boss 13 گارنر بالاترین TRPs تا تاریخ – سرگرمی

به روز شده: فوریه 19, 2020, 17:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

با یک نگاه به رتبه های تلویزیون از چند هفته گذشته از Bigg Boss Season 13 نشان می دهد افزایش بینندگان بیش از آخر هفته هنگامی که سلمان خان در زمان مرحله نسبت به روزهای هفته تا کی.

Salman Khan

سلمان خان

سلمان خان جمعیت های مورد علاقه و ستاره برخوردار پایگاه هواداران وفادار در تمام گروه های سنی در سراسر کشور است. Bigg Boss 13 میزبانی توسط سلمان به دست آورد تا بالاترین TRPs در تاریخ نشان می دهد و آن نیز به لطف ستاره جاذبه و فن پایه.

با یک نگاه به رتبه های تلویزیون از چند هفته گذشته از فصل 13 نشان می دهد افزایش بینندگان بیش از آخر هفته هنگامی که سلمان خان در زمان مرحله نسبت به روزهای هفته تا کی. در حالی که متوسط TRP ضبط شده توسط Bigg Boss در روزهای هفته بود 2.4 آن مشخصی به 3.3 و در زمان حتی 3.5 در تعطیلات آخر هفته.

نمایش نتیجه در فوریه 15 با Sidharth Shulka بودن تاج برنده. در حالی که دقیق رتبه های تلویزیون در عین حال به خارج آخر قسمت پیش بینی شده است به بزرگترین از همه زمان ها در 10 سال گذشته برای هر واقعیت نشان می دهد. “رأی خواهد بود در هر نقطه بین 4 تا 5 که بالاترین از همه زمان ها” یک کارشناس سهام.

“سلمان خان است که در میان بزرگترین ستاره های بزرگ کشور و چهره اش ارزش بود به اندازه کافی به را نشان می دهد و نزدیک به توده ها. حتی اگر ما را به بینندگان نشان می دهد در کنار سلمان خان هم کردم بسیاری از مارک های جذاب به مشترک مرد به شریک زندگی در نشان می دهد. این یک سناریوی برنده برنده برای همه نگران می گوید:” یک کارشناس بازار در خواست نامش فاش نشود.

در طول سال, Bigg Boss کردم مترادف با سلمان خان و راه است که در آن ستاره آسانسور نشان می دهد به سطح دیگری با دخالت خود را با شرکت کنندگان است. در حالی که برای بسیاری از میزبانی یک نمایش است که شاید صرف تشریفات ما را دیده اند سلمان بیرون رفتن از راه خود را برای حل و فصل بحران از شرکت کنندگان.

از خوب شنیدن تمایل به توجه بیشتر از سوپراستار هر شرکت کننده نمایش داده می شود بیشترین احترام را برای سلمان شد که نیروی محرکه برای بزرگترین فصل است. محبوبیت خود را فراتر از موانع سن و جغرافیا. Bigg Boss 13 تحت سلطه TRP, نمودار جریان آنلاین سیستم عامل و همچنین رسانه های اجتماعی همه از طریق آن چهار ماه از روی لئامت دادن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im