چگونه نرم افزار کبدی لیگ بازیکن Rahul Chaudhari خود را توسعه یافته کشنده ترین حرکت

چگونه نرم افزار کبدی لیگ بازیکن Rahul Chaudhari خود را توسعه یافته کشنده ترین حرکت ورزشی

منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020, 09:48 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

نمایش دهنده توضیح می دهد که چگونه او آموخته و کامل خود را از رفتن به یورش حرکت می کند در حالی که انجام گرم یو پی اس بر روی خط جانبی.

Rahul Chaudhari

Rahul Chaudhari

با بیش از 950 raid امتیاز در Vivo Pro کبدی حرفه ای Rahul Chaudhari در حال حاضر تاسیس خود را به عنوان یکی از بزرگترین مهاجمان در تاریخ این ورزش است. نمایش دهنده مواد منفجره تغییر سرعت و بی باک رویکرد در جسارت درون اپوزیسیون نیم به انتخاب کنید تا امتیاز اغلب ترک دفاع پا به حالت صاف شده است و مشخصه اش پر زرق و حرفه ای.

با این حال, یک حرکت خاص – در حال اجرا با دست لمس کرده و خود را از رفتن به بخش عمده ای از کار خود را تا کنون. در Vivo Pro کبدی هفتگی Instagram live chat سری با عنوان “فراتر از حصیر’ مهاجم توضیح داد که چگونه او تسلط هنر مورد علاقه خود را حرکت می کند.

یک تصادف
“زمانی که من شروع به بازی کبدی, من یک گوشه راست گفت:” چاخان “من انتخاب شده برای آموزش در SAI گاندینگر وجود دارد و ارشد بازیکنان مانند Mahipal Narwal و Manpreet Singh, در میان دیگران. بنابراین ما هرگز این فرصت را به بازی. ما را فقط در حاشیه بنشیند و مشاهده است.”

آن Mahipal که در نهایت الهام Chaudhari به سعی کنید دست خود را در خوش آمدید.

“Mahipal شد افسانه مهاجم” نشان داد تامیل Thalaivas ستاره “او اعدام شیر پرش بسیار خوبی بود و او بسته کامل است. از چاپلوسی او به من متوجه است که من بیش از حد, اگر من یک مهاجم می تواند سرقت همه ستایش دیگران با چند حمله است.”

در حالی که Chaudhari آیا این تیم که در مسابقات شرکت می کنند او را اغلب نشستن در میان جایگزین. اما این چیزی است که به پایان رسید تا تغییر این دوره از کبدی حرفه ای.

“اگر شما نشسته در میان جایگزین شما تا به حال به اجرا در امتداد حاشیه برای اطمینان از شما در حال گرم شدن و آماده برای رفتن اگر مربی می خواهد به شما را در. هنگامی که من انجام شده بود دور من مربی به من گفت به من بدن و تمرین در حال اجرا دست لمس به عنوان بخشی از گرم کردن. پس من شروع به انجام است که در آن گرم کردن اجرا می شود” Chaudhari توضیح داد.

“هنگامی که من آموخته است که چگونه به انجام این کار این مربی با من کار کرده و به من آموخت که چگونه به سرعت تغییر جهت به وحشت زده شدن یک دفاع و انتخاب کنید تا برخی از نقاط. این بود که شروع من انتقال از گوشه مدافع به مهاجم. از آن پس من به عقب نگاه کرد و گفت:” چاخان.

Rahul Showman

تطبیق پذیری کلیدی است
در حالی که او در میان بهترین در حال اجرا دست لمس Chaudhari معتقد است که یک دانش آموز از ورزش و اضافه کردن به مجموعه ای از مهارت های است که بیشترین اهمیت را برای یک مهاجم به طور مداوم به موفقیت پیدا کنید.

“ما در روز جوان ما نیست که فیلم به مطالعه دفاع و یاد بگیرند که چگونه به مناسب یک یورش حرکت” گفت: Chaudhari “اما در حال حاضر وجود دارد بسیار داده و بسیاری از فیلم ها در دسترس است که می تواند کمک به یک بازیکن جوان بهبود بازی خود را. آن کلیدی است که آنها را به استفاده کامل از این امکانات برای بهبود خود را به عنوان بازیکن است.”

“برای یک مهاجم برای موفق شدن در این سن مهم است برای آنها را به یاد بگیرند که حداقل 4-5 خوش آمدید حرکت می کند. اما اگر آنها می توانید در حال اجرا دست لمس مهارت را انتخاب کنید تا امتیاز جایزه و یادگیری برای حمله به نوبه خود هیچ دفاع باید یک جواب برای آنها” به این نتیجه رسیدند Chaudhari.

Chaudhari تعهد به او کمک کرد تا انتقال از دفاع به جرم و تبدیل به یکی از بهترین مهاجمان در تاریخ این ورزش است. و در حالی که او در حال حاضر سوار بر یک سفر باور نکردنی به نمایش دهنده این است که هنوز هم کار بر روی بهبود مهارت های خود را تنظیم کنید به نگه داشتن انجام در بالاترین سطح است.

سازمان دیده بان ‘نهایی Panga هفته” که در آن طرفداران می توانید لذت بردن از فینال برجسته در تمام فصول از مارس 24 تا 31 در ساعت 10.30 صبح در Star Sports 2 و Star Sports 3.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im