چگونه Manasi Parekh را شکسته و کلیشه با شخصیت او Harshita در فیلم Golkeri


Manasi Parekh که essayed نقش Harshita در فیلم Golkeri شکسته است بسیاری از کلیشه های با عملکرد و بازیگر نشان می دهد که چگونه بسیاری از زنان به او پس از تماشای عملکرد خود را!

Manasi Parekh Picture Courtesy: PR

Manasi Parekh تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

بازیگر Manasi Parekh یکی از چند که تا به حال او نوبت دوم پس از مادری او بالیوود اولین با ضربه فوق العاده فیلم Uri سال گذشته است. یک بازیگر که همواره برای آزمایش Manasi دیده می شد کار تا 9 ماه دوران بارداری و پس از یک استراحت کوتاه بود با صدای پست-تحویل.

در فیلم های اخیر Golkeri, Manasi است که دیده می شود یک کمدین است که موفق تر از دوست پسر خود. Manasi نشان می دهد “با شخصیت من از Harshita ما تلاش کرده اند برای شکستن کلیشه معمولی قهرمان. او موفق طعنه آمیز است که توسط او در قوانین و شریک زندگی خود را در زندگی حرفه ای او و یک زن که می ایستد تا برای خودش. آن همیشه به بازی شخصیت زن که شکستن قالب.”

صحبت در مورد بازخورد او را دریافت Manasi می گوید: “بسیاری از زنان شده است رسیدن به من در رسانه های اجتماعی و صحبت کردن در مورد چگونه آنها را دوست داشت قدرت زن شخصیت من بازی کرده اند. بسیاری از می تواند به برخی از آرزوی او را دوست دارید و آن را فقط تا قریب به بازی چنین relatable شخصیت که دریافت خیلی دوست دارم! در پی روز زن این است که واقعا #اهداف!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im