چگونه La Liga اقتصادی کنترل فراتر از Financial Fair Play

چگونه La Liga اقتصادی کنترل فراتر از بازی جوانمردانه مالی – ورزش

انتشار: Mar 05, 2020, 16:21 IST | روابط عمومی سازمان | بمبئی

موافقت با محدودیت هزینه را با باشگاه است که به طور سیستماتیک افزایش سود و کاهش بدهی. سیستم کنترل مالی در LaLiga جامع ترین از هر لیگ فوتبال.

قدرت LaLiga است که اغلب به لحاظ بین المللی غنائم بودن برنده اسپانیایی باشگاه اما به همان اندازه اگر نه مهم تر اندازه گیری است و در دراز مدت سلامت مالی. از سال 2013 با باشگاه’, پشتیبانی, لیگ ساخته شده است و این اولویت و معرفی مجموعه ای از اقدامات است که اطمینان حاصل شود هزینه های مسئول در تمام باشگاه ها بازی در LaLiga سانتاندر و LaLiga SmartBank.

و همچنین به عنوان یک متعادل وضعیت مالی و ایجاد پاک کردن برنامه مخارج این اقدامات (با نام اقتصادی کنترل) را معرفی تیم ملی هزینه محدودیت هایی که اعمال سخت بودجه قبل از انتقال پنجره باز می شود.

با در نظر گرفتن این رویکرد پیشگیرانه لیگ است که با اضافه کردن ویژگی های است که شامل نمی شود در یک هشتم اجباری Financial Fair Play قوانین.

“برای ایجاد بهترین لیگ ضروری است که همه باشگاه ها از نظر مالی پایدار” گفت: خوزه Guerra, شرکت, مدیر کل در LaLiga. “ما از طریق سیستم ما کمک باشگاه به صرف آزادانه و رقابت در سطح بالا بدون خطر ایجاد یک بدهی غیر قابل تحمل. دیگر لیگ است چیزی به عنوان جامع به عنوان این است.”

افزایش درآمد یکبار مصرف

LaLiga اقتصادی کنترل اجرا توسط گروهی از تحلیلگران که به بررسی امور مالی هر باشگاه قبل از ایجاد یک تیم هزینه محدود است. با این تعداد باشگاه ها به جدید انتقال پنجره دانستن مقدار کل آنها می تواند صرف در اولین بازیکنان تیم و کادر مربیگری. بودجه را می توان تقسیم بین هزینه انتقال و یا حقوق و دستمزد با توجه به باشگاه تنظیمات به عنوان LaLiga نه تحمیل دستمزد کلاه.

قوانین همیشه در حال تحول در خط با تغییرات در باشگاه عملیات و مشارکت باشگاه های کلیدی است برای این تکامل.

در صورت اختلاف بین باشگاه و لیگ و باشگاه ها می توانید به نوبه خود مستقل از بدن به حل و فصل هر گونه تفاوت که ممکن است وجود داشته باشد.

La Liga tv views

استفاده از این بودجه در طول فصل آینده کنترل اطمینان حاصل شود که هر باشگاه طول می کشد یک رویکرد طولانی مدت به آنها چگونه خود را صرف درآمد. با کار در درون محدودیت های سفت و سخت باشگاه در حال صرفه جویی در پول در سال در سال است که در حال سرمایه گذاری به رشد پروژه های. همراه با در حال انجام فعالیت های تجاری و مالی سلامت از کل لیگ رو به افزايش است.

به عنوان اثبات این LaLiga به تازگی منتشر شده آخرین ترکیب تیم ملی هزینه محدودیت های باشگاه در LaLiga سانتاندر و LaLiga SmartBank. باشگاه بازی در LaLiga سانتاندر نشان داده شد به همراه بودجه تقریبا €3bn یک افزایش قابل توجهی از فصل گذشته رقم حدود €2.7 میلیارد دلار رسیده است.

به طور مشابه, در LaLiga SmartBank باشگاه مجموع €228m از €196m سال گذشته است.

“یک باشگاه است که در یک سالم مالی دولت است جذاب تر به سرمایه گذاران و افزایش فرصت های اشتغال در جذب بیشتر و بیشتر با کیفیت بالا, بازیکنان,” Guerra اشاره کرد. “این است تاثیر زیادی در توانایی ما برای ترویج LaLiga بین المللی رسانههای که تنها می افزاید: به این باشگاه پتانسیل رشد.”

به تاکید آن وضعیت در فوتبال اروپا لیگ انجام یک تجزیه و تحلیل اخیر انتقال صرف در میان لیگهای انگلستان و آلمان و ایتالیا و فرانسه است. در مقایسه این مسابقات LaLiga بیشترین تعادل بین هزینه و درآمد نمایش ثبات و اجتناب از بدهی.

علاوه بر این, LaLiga دارای بالاترین درآمد حاصل از فروش بازیکنان خود را و بسیار رقابتی در مقدار صرف شده در نقل و انتقالات. این نشان می دهد همچنان توانایی از باشگاه های اسپانیایی به توسعه بازی استعداد و صادرات آن را برای سود در حالی که دوباره سرمایه گذاری این پول در بهترین بازیکنان در دسترس.

“برای فوتبال به ثبات اقتصادی ما نیاز به بیش از یک هشتم مالی Fair Play,” Guerra به این نتیجه رسیدند.

“کار در کنار باشگاه ما به دنبال به جلو به آینده نه فقط به بررسی گذشته صرف. و زمین این است که کمک به کل رقابت به رشد است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de