چگونه سلیم خان صرف زمان خود را در خانه در عید بدون Salman Khan? جانباز نویسنده باز می شود تا

چگونه سلیم خان صرف زمان خود را در خانه در عید بدون Salman Khan? جانباز نویسنده باز می شود – سرگرمی

منتشر شده: مه 26, 2020, 12:55 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سلیم خان در خانه اش, کهکشان, آپارتمان, در حالی که پسر او و ستاره بالیوود سلمان خان بوده است quarantining در پنول خانه رعیتی. جانباز نویسنده در حال حاضر باز می شود تا در او چگونه جشن عید بدون او!

Salim Khan and Salman Khan Picture Courtesy: Mid-day Archives

سلیم خان و سلمان خان تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

آن را تا دو ماه پس از این مستند آغاز شد با توجه به شیوع کروناویروس. همچنین این جشنواره از عید دیروز در مه 25. او ممکن است تا به حال یک فیلم اما سلمان خان به طرفداران خود یک شگفتی بزرگ را در قالب یک آهنگ جدید به نام داداش داداش این که تبدیل به یک کامل Eidi برای تمام طرفداران خود را. و در حال حاضر پدر و جانباز نویسنده سلیم خان باز کرده است تا در صرف زمان و بدون پسرش و او را در مستند.

در مصاحبه با Times of India, او اولین صحبت در مورد مستند. او گفت: “این جریان بوده است مانند این از بیش از دو ماه گذشته. من به آن استفاده می شود در حال حاضر.” زبان در آوردن این جشنواره از عید و چگونه او را جشن گرفتند, آن, او گفت:, “من به دنبال من روال منظم. من زود از خواب بیدار شد و رفت و برای پیاده روی صبح. من برگشتم و همه چیز که من در یک روز عادی است.”

و وقتی پرسیده شد که در مورد سلمان خان, این چیزی است که او تا به حال به می گویند: “او شده است و هزینه های زیادی از زمان وجود دارد (خود در خانه). من فقط صحبت با او امروز (25 مه) در تلفن و ما رد و بدل آرزوها. ما همیشه در تماس با یکدیگر از طریق ما به طور منظم تلفن تماس.”

در مقابل کار خان به بسیاری از فیلم های اندود شده تا و اولین مسئله مهمی که طرفداران خود را در حال انتظار برای Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی که قرار بود به انتشار این سال به مناسبت عید, مارس 22 به طور دقیق. او همچنین Kabhi عید Kabhi دیوالی میله میله برای انتشار در عید 2021!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>