چگونه شایان ستایش کمی Ayat Sharma نگاه پوشیدن چهره سپر?

چگونه شایان ستایش کمی Ayat Sharma نگاه پوشیدن چهره سپر? – سرگرمی

انتشار: Jun 24, 2020, 17:52 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Arpita خان Sharma به تازگی یک عکس از نوزاد دختر, Ayat, پوشیدن چهره سپر. یک کمی دیده می شود در mamu سهیل خان اسلحه.

Ayat Sharma with mamu Sohail Khan. Picture/Arpita Khan Sharma's Instagram

Ayat شارما با mamu سهیل خان. عکس/Arpita خان شارما Instagram

Ayat شارما یکی از بچه شایان ستایش از بالیوود و یک کمی در حال حاضر انباشته گسترده زیر فن لطف cuteness. Arpita خان شارما و Aayush Sharma شد افتخار پدر و مادر به Ayat در 27 دسامبر 2019 که آن هم سلمان خان تولد. سلمان گفت: من بزرگترین هدیه تولد او تا کنون دریافت کرده!

در حال حاضر مادر Arpita به اشتراک گذاشته است فوق العاده شایان ستایش عکس Ayat در mamu سهیل خان اسلحه و کودک دیده می شود پوشیدن چهره سپر! تصویر cuteness overload و در حالی كه به نظر می رسد از دست رفته در جهان سهیل خان هیجان زده به نظر می رسد که او را در آغوش او.

Ayat and Sohail

Ayat Sharma دیده می شود پوشیدن صورتی onesie با یک گربه در مقابل و در حالی که سهیل خان دیده می شود پوشیدن لباس آبی آستین t-پیراهن.

در یک مصاحبه Aayush Sharma به اشتراک گذاشته بود که چرا او می خواست به نام او دختر Ayat. “ما می خواستیم هر کس به نام با A. زمانی که من در سفر خود به لندن ملاقات کردم یک پسر به نام Ahil و من فکر کردم آن را بسیار منحصر به فرد نام و معلوم شد به معنی حق شاهزاده فارسی و بسیار جذاب است. ما باور سکولار روابط بنابراین ما می خواستیم هر دو بچه های ما به یک مسلمان نام و هندو نام خانوادگی.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK