در حالی که گروگان ها فصل ۲ به OTT راه پیدا می کنند، جان آبراهام ویدئویی را در رسانه های اجتماعی برای ستایش این نمایش و بازیگران به اشتراک گذاشته است.

Picture Courtesy: Official Twitter Account/John Abraham

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی توییتر / جان آبراهام

گروگان ها فصل 2 وزوز گسترده ای در میان مخاطبان و در صنعت ایجاد کرده است. هلد زیر نظر ساچین مامتا کریشن و کارگردان سریال سودیر میشرا، فصل ۲ تمام عشق و قدردانی هواداران را در سراسر کشور به دست آورده است.

در میان تمام قدردانی برای این سریال، در اینجا جان آبراهام ستایش نشان می دهد و شخصیت دینو مورا، سهام بازیگر، “خوب، من شده است شنیدن بسیاری از چیزهای خوب در مورد Hotstar ویژه آخرین نشان می دهد گروگان فصل 2 – تعلیق، ماسالا، عمل و بیشتر وجود دارد! بايد بگم که شخصيت رونيت از پريتوي سينگ پليس سوپر اوگ ه من کاملا عاشق تماشای نمایش بودم و فکر می کنم قطعاً بیش از آنچه چشم را ملاقات می کند وجود دارد.»

نگاهی داشته باشد:

بسیار بیشتر از ملاقات چشم در گروگان ها وجود دارد 2 @RonitBoseRoy نام دیگر Prithvi سینگ پلیس OG سوپر و @DinoMorea9 به عنوان یک قاتل خونسرد است. ساعت پرخوری #HostagesSeason2 در حال حاضر! جریان در @DisneyplusHSVIP! pic.twitter.com/Zi8wbYh0Ot

— جان آبراهام (@TheJohnAbraham) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 13

جان آبراهام با تمجید از دینو مورا، سهام می دهد: «دوستم دینو موریا از خود به عنوان یک قاتل خونسرد پیشی گرفته است! این من را به روزهای من زمانی که من بازی نقش های مشابه ‘پسر بد’ ، که سخت تر از آن به نظر می رسد چرا که شما باید به افرادی مانند شما و نفرت شما در همان زمان! اگر فصل سوم وجود داشته باشد، برایم مهم نیست که نقش پیچیده ای مثل این را امتحان کنم! برای مردم تعجب چه باید بعدی در لیست خود را باید تماشا کنید، من توصیه گروگان فصل 2.”

خيل آب پالات چوکا هاي! سازمان دیده بان Hotstar ویژه ارائه گروگان فصل 2، جریان در حال حاضر در دیزنی + Hotstar VIP.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار