خرید رپورتاژ

گروگان ها 2 : Ronit بوز روی ، دینو مورا نشان می دهد ترجیح شخصیت جایگزین خود را — سرگرمی

تاریخ انتشار: 21 شهریور, 1389 11:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

با بازی رونیت بوز روی، دیویا دوتا، دینو مورا و شوتا باسو پراساد در نقش محوری ایجاد کرده است هم زدن در میان مخاطبان آن را به عنوان آن را با ستایش دوش می شود.

Hostages poster/picture courtesy: Ronit Roy's Instagram account

گروگان پوستر / تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب اینستاگرام Ronit روی

Hotstar ویژه نشان می دهد گروگان فصل 2 جلب قدردانی بی اندازه و عشق از مخاطبان. با بازی رونیت بوز روی، دیویا دوتا، دینو مورا و شوتا باسو پراساد در نقش محوری ایجاد کرده است هم زدن در میان مخاطبان آن را به عنوان آن را با ستایش دوش می شود.

در یک گپ زنده اخیر با رانویجی سینگا، بازیگران در این سریال در مورد ‘Asli Villain Kaun’ بحث کردند. وقتی از او پرسیده شد که آیا انتخابی برای انتخاب شخصیتی جدا از یکدیگر داده می شود که ترجیح می دهند، رونیت بوز روی سهام می دهد، «نقشی از سوریا وجود دارد، بسیار قوی آن و اگر تیم به من می گفت نه برای بازی پریثوی یا رانبیر از من نقش سوریا، شخصیت شگفت انگیز آن است».

دینو بیشتر سهام، “من فکر می کنم من می توانستم شخصیت مذاکره کننده، نقش دیویا دوتا انجام می شود، من فکر می کنم یک نقش افسانه ای و بسیار خوب بود!”

خيل آب پالات چوکا هاي! سازمان دیده بان Hotstar ویژه ارائه گروگان فصل 2، جریان در حال حاضر در دیزنی + Hotstar VIP.

هیجان انگیز جرم گریبان با پیچ و تاب غیر منتظره، Hotstar ویژه ارائه گروگان فصل 2، یک داستان از شکارچی شکار شده است، Takers در حال حاضر گرفته شده است! فصل 2 یک بازی بقا با لایه بر لایه ها و لود شده با درگیری است، آن را خط داستانی تیره تر و چرب تر از فصل 1 است. داستان enthralling توسط کارگردان سریال سودهیر میشرا و به کارگردانی ساچین مامتا کریشان ساخته شده است.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

ثبت نام برای تمام آخرین اخبار، گالری های بالا و فیلم های روند از Mid-day.com

اشتراک

بارگذاری…

گروگان فصل 2 بسیار گریبان گیر تر و شدید : Ronit روی | انحصاری

[محتوای جاسازی شده]

بارگذاری…

loading image
این وب سایت با استفاده از کوکی و یا فن آوری های مشابه، به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی. با ادامه استفاده از وب سایت ما، شما با سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی ما موافقت می کنید. باشه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im