بیمارستان misplacing بیماران غیر قابل توجیه

بیمارستان misplacing بیماران غیر قابل توجیه – اخبار

به روز شده: Jun 12, 2020, 04:25 IST | سرمقاله | بمبئی

قطعا می تواند قبول همه است که پس از COVID-19 لازم است این فاصله و محدود کردن اعداد حتی در مرگ

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

در این بسیار پر استرس بار خانواده رو به یک وضعیت که در آن آنها می توانند غمگین برای رفتگان عزیزان. ماهیت این بیماری همه گیر مطالبات سوزاندن و یا دفن اما با بسیار کمی از مردم در حال حاضر. مرده داده می شود شتابزده وداع با خانواده در حال گاهی اوقات در قرنطینه است و فرصت کمی و یا زمان به غمگین و یا حتی فرآیند غم و اندوه. که بسیار مورد نیاز به راحتی کوسن برای برخی از کمک رسانی مانند تسلیت بازدید با دوستان و خانواده است از سوال.

قطعا می تواند قبول همه است که پس از COVID-19 لازم است این فاصله و محدود کردن اعداد حتی در مرگ. آنچه غیر قابل قبول است هر چند تعدادی از موارد که در آن بدن نمی یافت در حال حاضر سوزانده با خانواده وجود ندارد و یا بستگان ساخته شده به با حداکثر سرعت دویدن بین امکانات پزشکی و یا صرف ساعت در سردخانه.

آن را تکان دهنده بود به عنوان خوانده شده در مورد یک 82 سال یک COVID-19 بیمار که ظاهرا رفت از دست رفته به مدت هشت روز بودن مرده داخل توالت از یک بیمارستان است.

این غم انگیز است که بدن کشف شد پس از شکایت از ناپاک بوی. چگونه می تواند کارکنان بیمارستان باید متوجه نیست که بیمار شده است از دست رفته ؟

مشابه ترسناک قصه های برجسته در یک گزارش در اين مقاله با بدن از دست رفته و یا از کوره در رفته شکار برای بیماران تنها به یاد بگیرند که آنها مرده و بدن سوزانده است.

روند ساده و آوردن آن غفلت به کتاب است. دلایل مانند تاخت و تاز کردن با بیماران و یا کمتر کارکنان قطعا نمی نگه داشتن آب در این موارد.

بیمارستان ها نیاز به یک ادم روش پیگیری و اطلاع رسانی به بستگان مورد وضعیت آن اعتراف کرد. برنامه ریزی و یک سیستم مناسب نیاز به تنظیم در محل و زمان برای انجام این کار در حال حاضر. یکی نمی تواند ترکیب تراژدی و تروما از عزیزان کاملا نابخشودنی ساقط مانند این. بیمارستان honchos نیاز به این منظور.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im