بیمارستان پروتکل محدود است من نمی توانم بگویم بیشتر می گوید: آمیتا باچان در خود توجه داشته باشید

بیمارستان پروتکل محدود است من نمی توانم بگویم بیشتر می گوید: آمیتا باچان در خود توجه داشته باشید – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Jul 17, 2020, 09:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در آخرین صدای جیر جیر, آمیتا باچان منتقل قدردانی به خوبی wishers برای نعمت عشق و نماز

Fans of Bollywood actor Amitabh Bachchan hold posters of the actor while a Hindu priest (R) performs special rituals and prayers for his recovery as he tested positive for COVID-19, at a Hindu temple in Kolkata on July 12, 2020 (Picture courtesy/AFP)

طرفداران بازیگر بالیوود آمیتا باچان نگه پوسترهای بازیگر نقش اول مرد در حالی که یک کشیش هندو (R) ویژه انجام مراسم مذهبی و دعا برای بهبودی خود را به عنوان او آزمایش مثبت برای COVID-19 در یک معبد هندو در کلکته در 12 جولای سال 2020 (عکس حسن نیت ارائه میدهد/AFP)

آمیتا باچان به طور مداوم در به روز رسانی خود را رسانه های اجتماعی تغذیه یا با سلامت خود را به روز رسانی و یا گاهی اوقات فقط برای تشکر از هر و هر کس که دعا برای بهبودی سریع است. او در آخرین توییت های بزرگ, B که پذیرفته شده است به Nanavati بیمارستان پس از پیدا COVID مثبت ابراز قدردانی به طرفداران و به خوبی wishers برای خود نعمت و رحمت.

ذکر او چگونه بوده است دریافت آرزوهای خوب و نماز در تمام رسانه های اجتماعی دستگیره – Twitter, Instagram و Facebook به خصوص بزرگ B اضافه شده که در بیمارستان “پروتکل” بود “محدود” بنابراین او نمی تواند می گویند ، “تی 3596 – من دریافت تمام نعمت خود را و عشق و دعا برای ما خوب بودن .. در اس ام اس در واتساپ در Insta در وبلاگ .. و تمام امکان رسانه های اجتماعی .. من قدردانی کرده است هیچ حد و مرزی .. بیمارستان پروتکل محدود است من نمی توانم بگویم بیشتر .. عشق ایم” آمیتا باچان پایان دادن به صدای جیر جیر خود را با emojis دست خورده و قلب نشانه.

همچنین در صدای جیر جیر شماره T 3596 بزرگ B نوشته شده یک تصویر از خدایان همراه با سانسکریت شعار: “Tvameva ماتا چا پیتا tvameva; tvameva bandhush چا sakha tvameva; tvameva vidya dravinam tvameva; tvameva sarvam mama dev dev (شما مادر من و شما پدر من; شما دوست من و شما همراه من; شما و دانش شما ثروت; اى پروردگار شما همه چیز را به من).”

او همچنین به اشتراک گذاشته شده در Instagram. یک نگاه:

ب بزرگ و پسر بازیگر, Abhishek Bachchan, آزمایش Covid-19 مثبت بودند و در بیمارستان بستری کردند. یک روز بعد Abhishek همسر آیشواریا رای باچان و دخترش Aaradhya همچنین آزمایش مثبت شد و به بیمارستان منتقل شد. این Bachchans در حال اعتراف به Nanavati بیمارستان. ب بزرگ را جایا باچان آزمایش منفی است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید