‘بیمارستان شارژ من Rs 80K برای دستکش, ماسک, PPE کیت’ می گوید: بهبود COVID-19 بیمار

‘بیمارستان شارژ من Rs 80K برای دستکش, ماسک, PPE کیت’ می گوید: بهبود COVID-19 بیمار – اخبار

به روز شده: Jun 20, 2020, 08:38 IST | Anurag Kamble | بمبئی

یک بهبود COVID-19 بیمار گفت: زمانی که او استدلال 47,000 تومان کم شد از مقدار یک کارمند گفت: این یک ‘تخفیف’; محلی MLA شکایت کرده به BMC در مورد بیمارستان خصوصی

Rahul Ahire shows the bill in which he was allegedly overcharged. Pics/Rajesh Gupta

Rahul Ahire نشان می دهد این لایحه که در آن او گفته بسیارهزینه. عکس/راجش Gupta

یک بهبود COVID-19 بیمار مطرح است صدای خود را در برابر یک بیمارستان خصوصی در Mulund به گفته شارژ قیمت سنگین برای مواد مصرفی خود را در طول درمان. بیمارستان به یک لایحه از R3.47 لاخ که به ادعای او در اطراف تومان 80,000 متهم شدند برای PPE کیت فولاد, دستکش, N95 ماسک صورت و سپر. در حالی که بیمارستان بعد minused R47,000 از این لایحه محلی MLA که شکایت در مورد آن به BMC ادعا کرده است این است که چگونه برخی از بیمارستان های خصوصی هستند fleecing بیماران.

Rahul Ahire, 30 ساکن Mulund غرب است که یک مهندس حرفه ای. او با مادرش زندگی می کند و کودک نو پا خود را. در آغاز ماه ژوئن او شروع به احساس ناراحت و هنگامی که او رفت و برای یک COVID تست او مثبت آزمایش. او را به انزوا تسهیلات در Mithagar جاده Mulund (E). پس از تحت درمان برای یک زن و شوهر از روز او تصمیم گرفت برای تغییر به Manisha جهانی چند تخصص در یک بیمارستان خصوصی در Mulund.

“من وارد بیمارستان در تاریخ 5 ژوئن و به عنوان من شرایط رو به وخامت گذاشته و سطح اکسیژن کاهش یافت و به زیر 85% من منتقل شد به بخش ICU در ژوئن 6. من بهبود ژوئن 11. پس از گذراندن پنج روز در بخش من مرخص شد بعد از تست منفی در ژوئن 16,” گفت: Ahire.

Manisha Universal Super-Speciality Hospital where Ahire was treated for 10 days
Manisha جهانی فوق تخصص بیمارستان که در آن Ahire درمان شد برای 10 روز

زمانی که Ahire کردم این لایحه از R3.47 لاخ از بیمارستان خصوصی او استدلال در مورد هزینه مواد مصرفی. “اگر این لایحه برای PPE کیت هزینه های آن در بخش است R3 000 اما برای ICU است R5,000. برای سپر صورت است که معمولا در اطراف R200 آنها متهم R1,000. برای دستکش های جراحی هزینه در بخش است R500 و در ICU آن R1,000. N-95 ماسک که حدود هزینه های R400, هزینه, R1,000 اینجا. تنها مواد مصرفی هزینه من در اطراف R80,000 از 10 روز اقامت” Ahire گفت.

Ahire ادعایی که پس از استدلال خود را در مورد صورتحساب بیمارستان کاهش می یابد مقدار R47,000. هنگامی که او خواست از زیر که سر آنها کاهش میزان پاسخ او از یک کارمند بود “تخفیف”.

BMC باید اقدام

“بنابراین بسیاری از موارد رو به جلو در آینده از بیمارستان های خصوصی شارژ مبالغ سنگین از بیماران. من نوشته نامه ای به باشگاه کمیسر درخواست برای اقدام علیه بیمارستان. این بیمارستان شارژ R200 برای چک کردن نبض oxymeter دو بار در روز. شما می توانید تصور لوت اتفاق می افتد ؟ آن زمان BMC عمل” گفت: Mihir Kotecha, MLA, Mulund.

بیمارستان مدیر عامل Dr Nirmal جین همچنان بی توجه به تماس ها و پیام ها از اواسط روز است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de