امیدوارم که شما بازی کمی طولانی تر: Rohit Sharma به Yuvraj Singh در توییتر

امیدوارم که شما بازی کمی طولانی تر: Rohit Sharma به Yuvraj Singh در توییتر – ورزشی

به روز شده: Jun 11, 2020, 13:16 IST | ANI | دهلی نو

جام جهانی برنده قهرمان Yuvraj به اشتراک گذاشته بود یک ویدئو برای نشان دادن قدردانی خود را به عنوان طرفداران ادامه داد: برای او آرزوی مشکلات ناسازگار بودن در یک سال از بازنشستگی

Rohit Sharma with Yuvraj Singh (Pic Courtesy/ Yuvraj Singh Instagram)

Rohit Sharma با Yuvraj Singh (حسن نیت ارائه میدهد عکس/ Yuvraj Singh, Instagram)

“من امیدوارم که شما بازی کمی طولانی تر گفت:” باز کردن رودخانه Rohit Sharma به همه طفیلی Yuvraj Singh سنجش زمان خود را یک سال از بازنشستگی از همه اشکال از کریکت.

جام جهانی برنده قهرمان Yuvraj به اشتراک گذاشته بود یک ویدئو برای نشان دادن قدردانی خود را به عنوان طرفداران ادامه داد: برای او آرزوی مشکلات ناسازگار بودن در یک سال از بازنشستگی.

Rohit اظهار نظر در صدای جیر جیر از Yuvraj و گفت: “خاطرات فوق العاده با هم. من امیدوارم که شما بازی کمی طولانی تر @YUVSTRONG12”.

در Chandigarh-متولد کریکت اسیر تخیل جهانی کریکت با خود گرانش-هجوم فیلدینگ توانایی گردیده و قدرت ضربه.

یک حرفه ای است که به طول انجامید بیش از 304 ODIs, 58 T20Is و 40 آزمون, Yuvraj حک جای خود را به عنوان یک بازیکن است که می تواند تقریبا برنده شدن در مسابقات برای خود طرف یا از طریق الکتریکی خود فیلدینگ فریب بولینگ یا شدید پنبه حلاجی شده.

حوادث بزرگ را در او می شود آن را بین المللی کریکت ورود در 2000 ICC Champions Trophy ذهن بیحس کننده پنبه حلاجی نمایشگاه در افتتاحیه 2007 World Twenty20 یا عملکرد همه جانبه در سال 2011 جام جهانی.

Yuvraj ورود به بین المللی کریکت ساخته شده همه را متوجه توانایی های خود را. فقط در دوم خود را ODI Yuvraj زمان در استرالیا سریع پرتاب کنندگان در نمایشگاه بی باک پنبه حلاجی شده در نایروبی در سال 2000 ICC Champions Trophy و آن او را برنده از بازی جایزه.

در طولانی ترین فرمت از بازی, Yuvraj تا به حال شهوت و میل خاص برای پاکستان به عنوان او به ثمر رساند خود را سه قرن ها در قالب در برابر آنها – برای اولین بار در سبز بالا در لاهور در سال 2004 دوم در کراچی در سال 2006 و سوم خود را بهترین از 169 در بنگلور.

شهادت خود را انجام همه جانبه توانایی های بود که در سال 2011 در جام جهانی که در آن Yuvraj اول شد همه طفیلی به نمره بیش از 300 اجرا می شود و پوست سر 15 درها در یک جام جهانی. شاهکار شامل چهار مرد از مسابقه جوایز و مسابقات برای 362 اجرا می شود و 15 درها.

یک جنگنده به هسته Yuvraj مبارزه همه شانس برای بازگشت به کریکت زمینه پس از موفقیت در درمان نادر تومور سلولهای زایای.

Yuvraj به نام زمان در کار خود را پس از ثبت نام 11,778 اجرا می شود در هر سه فرمت از بازی و او نیز موفق به سر 148 درها.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de