Honey Singh سهام چگونه آخرین آهنگ Loca ساخته شده بود و این فرایند سرگرم کننده است که رفت و پشت آن

Honey Singh سهام چگونه آخرین آهنگ Loca ساخته شده بود و این فرایند سرگرم کننده است که رفت و پشت آن – سرگرمی

انتشار: Mar 07, 2020, 15:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

Yo Yo Honey Singh او منتشر شد بسیار در انتظار Loca در مارس 3. 2020

بالیوود احساس رپ Yo Yo Honey Singh او منتشر شد بسیار در انتظار Loca در 3 مارس سال 2020 و مخاطبان نمی تواند به اندازه کافی از این نسخه جدید و دوست داشتنی همه سرگرم کننده vibes آهنگ به من بدهید. آهنگ کامل پارتی سرود و دریافت لوح تقدیر از همه در سراسر!

های سرگرم کننده فرایند است که Yo Yo Honey Singh قرار گرفتند در حالی که ساخت این شاهکار رپ مشترک “من تا به حال ساخته شده Reggaeton ضرب و شتم برای Loca سپس یک ابزاری که بسیار اسپانیایی-esque. بعد من در مورد آن با من و تیم تصمیم به استفاده از کلمه “loca” (که به معنی مجنون).

پس از tunes گرفتن تصمیم رپر اظهار نظر در این شعر گفت: “ما می گذراند و آن را پایین برخی از دیوانه آیات رپ و همه چیز. این یک جمعی تغزلی محصول. قلاب خط یک دختر آواز به خودش ” من هستم رفتن loca برای شما پسر و این احساس از این آهنگ. کلمه آشنا برای تلفن های موبایل به مخاطبان و همچنین”

به عنوان به زودی به عنوان آهنگ منتشر شد که مخاطبان آن را در زمان به آنها را و آن را ویروسی فورا و آهنگ عبور عظیم از 20Millions انداز در حال حاضر فقط در 48hours و از آن رو به افزايش بوده است به طور مداوم. طرفداران نشان دادن عشق خود شده اند ساخت فیلم های مختلف و این است شهادت به دوش گرفتن از عشق آهنگ دریافت است.

Loca است که شرکت های تولید شده توسط بابی سوری و عسل سینگ که در آن موسیقی فیلم به کارگردانی بن پیترز تولید شده توسط T-سری بوشان کومار.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im