صفحه اصلی-محدود: قطار ویژه مرتب در چند متحده به ارسال بازگشت مهاجران

صفحه اصلی-محدود: قطار ویژه مرتب در چند متحده به ارسال بازگشت مهاجران – اخبار

به روز شده: مارس 03, 2020, 07:56 IST | سازمان | دهلی نو

در حالی که راجستان می فرستد 2,400 labourers Odisha سانتی متر به دنبال کمک از کارناتاکا و آندرا پرادش وزیران

Labourers travel on a truck to return to their hometown in Allahabad

کارگران در حال سفر در یک کامیون برای بازگشت به زادگاه خود را در اللهبد

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه برگزار می شود جلسه به تأمل در مسائل و اصلاحات مورد نیاز در بخش کشاورزی. در این نشست تاکید ویژه داده شد در اصلاحات در کشاورزی, بازاریابی, مدیریت عرضه مازاد دسترسی کشاورزان به نهادی اعتباری و آزادی بخش کشاورزی از محدودیت های مختلف با مناسب حمایت از اساسنامه وزارت کشاورزی در بیانیه ای گفت. با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده و هند ثبت شده 37,776 مورد تأیید و 1,223 مرگ و میر در روز شنبه.

راج می فرستد 2,400 مهاجران
دو قطار ویژه آغاز شد از جیپور به ارسال حدود 2,400 رشته دانش آموزان و کارگران در حال بازگشت به خانه های خود در بیهار و Jharkhand. در حالی که یک قطار رفتگان برای رانچی (Jharkhand) از کوتا در شب جمعه دیگر قطار به سمت چپ از جیپور به پتنا (بحار) با حدود 1200 کارگر
در روز شنبه.

این یک امر عاطفی در ایستگاه راه آهن که این مهاجران داده شد یک گرم ارسال توسط راه آهن و مقامات ارشد دیگر پرسنل که ادامه داد: کف زدن به عنوان قطار ایستگاه را ترک. اضافی دبیر کل Subodh Agarwal, که همچنین رئیس کمیته تشکیل شده برای حل و فصل مسائل از کارگران و مهاجران در دولت گفت که پنج قطار ویژه عمل خواهد شد روزانه از شنبه.

Migrants from Jaipur arrive by 'Shramik Special' train at Danapur junction in Patna on Saturday. Pics/AP AND PTI
مهاجران از دبی وارد شده توسط ‘Shramik ویژه’ قطار در Danapur اتصال در پتنا در روز شنبه. عکس/AP و PTI

او در ادامه گفت که 38,000 کارگران و مهاجران را برای خود بومی متحده تا کنون. این خدمات عبارتند از 27000 نفر از Madhya Pradesh, 6,197 از پنجاب و 2,387 از Haryana. جدای از این 25,259 دانش آموزان متعلق به کشورهای مختلف از جمله بالا و تحصیل در کتا فرستاده شده اند به خانه های خود. روز جمعه حدود 200 نفر از دانشجويان Odisha فرستاده شد به خانه در هشت اتوبوس.

نیاز 400 قطار: کرالا CS
کرالا دبیر کل تام خوزه در روز شنبه گفت: این ممکن است حدود یک ماه برای ارسال به تمام کارگران مهاجر که در دولت در حال حاضر. “در شب جمعه اولین بار به چپ در روز شنبه وجود دارد بیشتر در قطار و در روز یکشنبه و حتی بیشتر. آن را ممکن است یک ماه و حدود 300 تا 400 قطار برای ارسال به تمام کارگران مهاجر که در اینجا” سعید خوزه.

در شب جمعه حدود ساعت 10.30 اولین قطار با 1,148 مهاجر کارگران چپ از الووا به Bhubaneswar. پس این مستند آغاز شد و در ماه مارس 3,61,190 مهاجر کارگران قرار داده شده است تا در سراسر 20,826 اردوگاه در کرالا دولت کار گروه گفت: در روز شنبه.

Odisha نوبت به K’taka AP
Odisha وزیر Naveen Patnaik شنبه در زمان بازگشت امن Odia مهاجران با BS Yediyurappa و YS Jaganmohan ردی همتایان خود در کارناتاکا و آندرا پرادش بود. Patnaik تعامل با آنها را به طور جداگانه از طریق لینک ویدئو. در حالی که ضمن تشکر از آنها را برای مراقبت از Odia مهاجران رئیس جمهوری درخواست همکاری خود را به صورت امن خود بازگشت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de