هالیوود فیلمسازان Colin Trevorrow و Ava DuVernay اظهار تاسف Irrfan Khan, مرگ

هالیوود فیلمسازان Colin Trevorrow و Ava DuVernay اظهار تاسف Irrfan Khan مرگ – سرگرمی

انتشار: May 29, 2020, 17:46 IST | ANI |

به عنوان بازیگر بالیوود Irrfan Khan عبور دور هالیوود به شخصیت های مانند Colin Trevorrow و Ava DuVernay اظهار تاسف تاسف خود را مرگ!

Picture Courtesy: Instagram

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram

اواخر بازیگر Irrfan Khan نه تنها ثابت خود اقدام فطرت در بالیوود است اما همچنین در سمت چپ یک علامت بر سینمای هالیوود با کلاس-جدا مهارت های بازیگری. چند فیلمسازان هالیوود روز چهارشنبه ادای احترام به این بازیگر افسانه ای و سوگواری از دست دادن.

جهان ژوراسیک مدیر Colin Trevorrow در زمان به توییتر و ابراز غم و اندوه خود را بیش از Irrfan جويد. “عمیقا غم انگیز از دست داده اند #IrrfanKhan. یک متفکر مرد که زیبایی در جهان اطراف او حتی در درد. در گذشته ما مکاتبات او از من خواست به یاد داشته باشید “فوق العاده جنبه از وجود ما” در تاریکترین روز. در اینجا او خنده,” او نوشت.

یک نگاه حق در اینجا:

فیلمساز آمریکایی Ava DuVernay همچنین ادای احترام به اواخر بازیگر. “سپاسگزار از طرفداران #IrrfanKhan اینجا. رفته بیش از حد به زودی. هنگامی که او بر روی صفحه نمایش شما می توانید چشم خود را از او. او زندگی می کند در فیلم های خود را,” او گفت: در یک صدای جیر جیر. نگاهی به:

عرفان به نظر می رسد در چند بینالمللی فیلم هایی مانند جهان ژوراسیک, دوزخ, Life of Pi, میلیونر زاغه نشین و دیگران در طول سال.

بازیگر گذشت در بمبئی Kokilaben بیمارستان در روز چهارشنبه در حالی که مبارزه با سرطان نادر. او 53. خان گذشته بود دیده می شود بر روی صفحه نمایش در ‘Angrezi متوسط’. او نه یک قسمت از فیلم تبلیغات با توجه به بیماری.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im