تعطیلات ترسناک! 13 رفتن برای پیک نیک به Kalmandavi آبشار پنج غرق

تعطیلات ترسناک! 13 رفتن برای پیک نیک به Kalmandavi آبشار پنج غرق – اخبار

به روز شده: Jul 03, 2020, 07:50 IST | Samiullah خان | بمبئی

پس از ساعت ها جستجو و عملیات نجات صید بدن خود را در شب گفت: پلیس

The people who drowned at Kalmandavi waterfall

افرادی که غرق در Kalmandavi آبشار

پنج نفر از جمله یک نوجوان غرق در Kalmandavi آبشار در جوهر شهرستان در روز پنج شنبه بعد از ظهر. پس از ساعت ها جستجو و عملیات نجات صید بدن خود را در شب گفت: پلیس است.

در مجموع 13, مردم, همه ساکنان Ambika Chowk در جوهر رفت به Kalmandavi آبشار برای یک پیک نیک. آنها به وجود حدود 2.30 ساعت و حدود نیم ساعت بعد دو نفر از آنها در دادگاه محاکمه و به یک عکاسی از خود زمانی که آنها تضعیف و سقوط به آب گفت: جوهر بازرس پلیس Appasaheb Lengre.

pic

سه نفر دیگر شروع به پریدن کرد به آب برای نجات این دو اما آنها نیز غرق Lengre اضافه شده است. مرحوم شناخته شده به عنوان Devendra Wagh, 28, Prathamesh Chavan, 20, Devendra Paltankar, 19, Nimesh Patil, 28, Rinku Bhoir, 22.

Kalmandavi waterfall, where the drownings happened
Kalmandavi آبشار که در آن غرق شدگی اتفاق افتاد

Lengre و دیگر افسران با عجله به نقطه پس از مطلع شدن در مورد تصادف و راه اندازی یک عملیات جستجو. امدادگران در بر داشت بدن حدود 7 ساعت, پلیس گفت:.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de