هاکی دروازه بان Savita Punia: مستند آموخت به ما درس زندگی

هاکی دروازه بان Savita Punia: مستند آموخت به ما درس زندگی – ورزشی

به روز شده: Jun 17, 2020, 08:48 IST | یک خبرنگار | بمبئی

Savita گفت که این مستند به او آموخت که به بیمار بیشتر و ارزش چیزهای کوچک در زندگی

Savita Punia

Savita Punia

در حالی که Coronavirus ناشی از مستند شده اند ممکن است خسته کننده برای بسیاری از هندوستان, زنان, هاکی, دروازه بان Savita Punia می گوید که القا حس مثبت در او.

هندی مردان و زنان هاکی تیم شده اند مستقر در ورزش اقتدار هند پردیس در بنگلور برای بیش از دو ماه از سر گرفته آموزش تازگی و Savita گفت که این مستند به او آموخت که به بیمار بیشتر و ارزش چیزهای کوچک در زندگی است.

“من همیشه آرام و ساکت فرد اما زمان صرف شده در این مستند را گرفته صبر من به سطح جدید با کیفیت بالا” گفت: Savita, 29, که شد از سیرسا, Haryana.

“شرایط مانند این را شما فکر می کنم در مورد زندگی دارا و ندار. شما شروع به درک اهمیت هر لحظه کوچک. من از دست رفته خانواده من اما آن را نیز بسیار رضایت بخش است که می دانیم که همه ما امن و سالم در پایان روز. هنگامی که من به خانه من ارزش هر لحظه را با من صرف وجود دارد از هم اکنون بر روی” اضافه شده زحمتکش دروازه بان که به دنبال به جلو به انجام خوبی برای هند در سال آینده توکیو بازی های المپیک است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im