فرودگاه هنگ کنگ عمل کامل بدن ضد عفونی کانال اعزام روبات

فرودگاه هنگ کنگ عمل کامل بدن ضد عفونی کانال اعزام روبات – اخبار

به روز شده: Apr 26, 2020, 13:56 IST | سرپرستان | واشنگتن

ضد عفونی کانال محصور تسهیلات شبیه به یک کیوسک تلفن که در آن کاربران می توانند کامل ضد عفونی و بهداشتی روش در 40 ثانیه شهر فرودگاه اقتدار (AA) گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

هنگ کنگ فرودگاه است که با استفاده از چندین آخرین فن آوری های ضد عفونی از جمله کامل بدن ضد عفونی کانال و تمیز کردن روبات ها به کاهش خطر ابتلا به COVID-19 گسترش یافته است.

ضد عفونی کانال محصور تسهیلات شبیه به یک کیوسک تلفن که در آن کاربران می توانند کامل ضد عفونی و بهداشتی روش در 40 ثانیه شهر فرودگاه اقتدار (AA) گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

سطح داخلی این مرکز مجهز به پوشش ضد میکروبی است که از راه دور می تواند کشتن ویروس ها و باکتری ها در بدن انسان و لباس با استفاده از فن آوری های photocatalyst و “نانو سوزن” ایسنا به نقل از خبرگزاری AA عنوان کرد و گفت و اشاره کرد که فرودگاه بین المللی هنگ کنگ برای اولین بار در جهان به استفاده از تسهیلات.

در حال حاضر ضد عفونی کانال استفاده می شود با سلامت عمومی کارکنان که خرس قرنطینه وظایف در فرودگاه.

مستقل تمیز کردن روبات ها نیز استفاده شده است برای اطمینان از کامل ضد عفونی از مناطق عمومی و مسافری امکانات در فرودگاه.

استوانه روبات مجهز به نور ماورا بنفش استريلايزر و هوا استريلايزر عمل round-the-clock در توالت های عمومی و کلیدی عامل مناطق در ترمینال ساختمان ظ گفت.

این روبات می تواند به اطراف حرکت مستقل و استریل تا 99.99 درصد از باکتری های موجود در مجاورت آن از جمله هر دو هوا و جسم سطوح فقط در 10 دقیقه.

علاوه بر AA نیز انجام آزمون آزمایشی از اعمال پوشش ضد میکروبی در همه مسافر امکانات از جمله چک در شمارنده چمدان چرخ دستی های و دکمه های آسانسور, در میان دیگران.

پس از اتمام دادگاه در ماه مه AA را در نظر بگیرید اجرای آن را به عنوان طولانی مدت ضد عفونی اندازه گیری. هنگ کنگ گزارش شده 1,037 coronavirus موارد با چهار مرگ و میر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>