خرید رپورتاژ

Hitlist وب جوایز | Aditya Kripalani در Tottaa Pataaka مورد Maal: فمینیسم با یک تفاوت – سرگرمی

به روز شده: فوریه 22, 2020, 07:19 IST | Mohar باسو | بمبئی

Aditya Kripalani مورد بحث پیدایش Tottaa Pataaka مورد Maal آن را به عنوان برنده بهترین وب, فیلم نامزدی در آینده اواسط روز و رادیو شهر Hitlist وب جوایز.

A still from the film

هنوز هم از فیلم

مدیر Aditya Kripalani درک می کند که فیلم های خود را با توجه به خود را غیر متعارف افراد ممکن است هرگز به عنوان تجاری گردش. زن و شوهر که با سانسور مشکل است که خود را تا سال 2017 انتشار Tikli و Laxmi بمب زد و او تنها بیش از حد خوشحال به انتشار فیلم های خود را به عنوان مستقیم به شبکه ارائه شده است. Tottaa Pataaka مورد Maal (2019) به دست آورده و بررسی بیحوصلگی حرف زدن هنگامی که آن کاهش یافته و در Netflix بکشد در سال گذشته است. “چیز خوب در مورد Netflix است که آنها احترام فیلمساز چشم انداز به طور کامل. یا آنها آن را و یا آنها عبور کند اما آنها هرگز سعی کنید به چکش زدن یا کوبیدن این فیلم است. من می خواستم به این فیلم تلما و لوییز [1991] احساس می کنم اما در نهایت آن را در مورد انواع مختلف فمینیسم” او توضیح می دهد.

حول چهار زنانی که ربودن یک شب-تیزر او را درک تحقیر که از طریق آنها زمانی که مورد آزار و اذیت Tottaa Pataaka مورد Maal می درخشد کانون توجه بر نابرابری جنسیتی. اما Kripalani می اندازد موبایل و کامپیوتر زمانی که او می گوید که فیلم اصلی ایده نهفته در این فیلم Sholay (1975). “اصلی پایان Sholay تا به حال زندانی قتل Gabbar Singh و سپس شکستن به دلیل انتقام نیست, لذت بخش ترین احساسات است. من به یاد داشته باشید خواندن در مورد آن در مدرسه فیلم و این چیزی است که من ساخته شده است. هر چند زنان در فیلم من اقدامات شدید آنها احساس توخالی پس از ارتکاب چیزی شنیع. این فیلم به همان اندازه در مورد سمی مردانگی به عنوان آن را در مورد فمینیسم.”

Aditya Kripalani
Aditya Kripalani

رای خود را برای Hitlist وب جوایز

Aditya Kripalani را Tottaa Pataaka مورد Maal (Netflix) نامزد شده است در وب سایت بهترین فیلم رده. دیگر نامزد ها:

. عدی سینگ Pawar را Upstarts (Netflix)
. Bugs Bhargava را Barot خانه (Zee5)
. Svati Chakravarty بهتکل را Rubaru Roshni (Hotstar)
. Faruk کبیر را Ab Normal 377 (Zee5)

وجود 14 دسته که می توانید در. ورود به www.hitlistwebawards.com به رأی خود را بدهید.

شما همچنین می توانید رای گیری از طریق SMS. ارسال HITLIST <space> نام دسته <space> انتخاب خود را (a/b/c/d به عنوان در وب سایت) به 57575.

رای گیری خطوط در 8 مارس.

اطلاعات بیشتر در مورد Tottaa Pataaka مورد Maal

. در حالی که Tikli و Laxmi بمب است که بر اساس Kripalani کتاب به همین نام این فیلم یک فیلمنامه اصلی

. راجستان پسر Vinay شارما با استفاده از تجربیات شخصی به ساخت misogynistic شخصیت

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de