سرویس جریان یک ویدیو منتشر کرده است که در آن آنها به ما آموزش برخی از کلمات رایج هندی صحبت شده توسط شخصیت های میرزاپور

Ali Fazal (Picture courtesy/YouTube channel Amazon Prime Video)

علی فاضل (تصویر حسن نیت ارائه میدهد / یوتیوب کانال آمازون نخست ویدئو)

هند امروز، در ۱۴ سپتامبر، همان طور که در این روز در سال ۱۹۴۹، مجلس تشکیل دهنده هند هندی نوشته شده به خط دواناگاری را به عنوان زبان رسمی جمهوری هند به تصویب رسانده بود، جشن می گیرد. هندی که چهارمین زبان پر گفتار جهان است، رسانه ارتباطی هندی ها با تعدادی زبان مادری متنوع بوده است.

به مناسبت دیواس هندی، آمازون پرایم ویدئو آرزوها را به بینندگان خود هر چند به سبک میرزاپور گسترش داده است! سرویس استریم ویدئویی منتشر کرده است که در آن به ما برخی از کلمات رایج هندی را که علی فاضل و ویکانت مسی ملقب به گودو و بابلو از میرزاپور صحبت می کنند، به همراه پانکاج تریپاتی و دیویندو شارما ملقب به کالین بهیا و مونا تریپاتی به ما آموزش می دهند. از جمله این کلمات می توان به بهوکاال، کانتاپ، ویشود و باوال اشاره کرد.

در حالی که این کلمات در اوتار پرادش رایج است، محبوبیت این کلمات فراتر از زمین دل هند رشد کرده و اکنون تقریباً در همه جا صحبت می شود.

سازمان دیده بان ویدیو در اینجا:

[محتوای جاسازی شده]

پس از یک انتظار طولانی نزدیک به دو سال، آمازون اورجینال سری میرزاپور با فصل دوم در ۲۳ اکتبر ۲۰۲۰ در حال بازگشت است. با فصل دوم، بوم میرزاپور بزرگتر می شود اما قوانین به همین شکل باقی می مانند!

همچنین بخوانید: هندی دیواس: وبلاگ ها می گویند در مورد هندی زبانان قضاوت نکنید، احساس افتخار به زبان ملی ما کنید

با بازیگران گروه ستاره ای شامل Pankaj Tripathi، علی فاضل، دیویندو، شوتا تریپاتی شارما، راسیکا دوگال، هارشیتا شخار گاور، آمیت سیل، آنجوم شارما، شیبا چادها، مانو ریشی چادها و راجش تیمانگ که به سری عمل بسته بندی شده با بازگشت هستند، برای سفر به دنیای شیک و در عین حال زنگ زده آماده می شوند، جایی که جرم و جنایت، مواد مخدر و حکومت خشونت و انسان برای زنده ماندن نیاز به مبارزه دارد. عاقبت این نمایش همچنین ویجی وارما، پریانشو پاینیولی و ایشا تالوار را به نمایش خواهد داشت.

سری آمازون اورجینال بسیار در انتظار توسط اکسل مدیا و انترتینمنت ایجاد و تولید شده است و به طور انحصاری در آمازون پرایم ویدئو در بیش از ۲۰۰ کشور و سرزمین در سراسر جهان راه اندازی خواهد شد.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار