ویژگی هینا خان و دهیراج دهوپر در ویدئوی آهنگ جدید، هوموکو تومور میل گی، که داستانی را در مورد عشق بی مرگ روایت می کند

Image sourced from Hina Khan's Instagram account

تصویر منبع از حساب اینستاگرام هینا خان

ستاره های تلویزیون هینا خان و Dheeraj Dhoopar ویژگی در ویدیو از آهنگ جدید، Humko تومور میل gaye، که روایت یک داستان در مورد عشق بی مرگ است. ویشال میشرا آهنگی را می نامد که توسط سید کوادری نوشته شده است.

هینا و Dheeraj دیده می شود بازی یک زن و شوهر که نگه داشتن به یکدیگر را از طریق دوران سخت خود را و با زندگی مجدد خاطرات گذشته خود را پیدا کردن قدرت برای مبارزه از طریق وضعیت.

“تیراندازی برای ‘Humko تومور میل gaye’ یک تجربه فوق العاده بود. این آهنگ نه تنها به زیبایی به تصویر کشیده شده بلکه معنای واقعی آهنگ به همراه پیام در مورد حفظ ایمان، اعتماد، اعتماد و شکر مندانگی شما در دوران سخت به شیوه ای دوست داشتنی در سراسر قرار داده شده است.»

Dheeraj در اظهار نظر در مورد این آهنگ گفت: “‘Humko tum mil gaye’ یک آهنگ بسیار احساسی است که توسط موسیقی دان کهنه کار نارش شارما سروده شده است و من خوشحالم که بخشی از آن هستم. کار با هینا شگفت انگیز بوده است و این اولین موزیک ویدئو ما با هم است که باعث می شود آن را برای طرفداران ما خاص است.”

“‘Humko tum mil gaye’ بسیار نزدیک به قلب من است چرا که پیام بسیار ساده و زیبایی را در مورد سپاسگزار بودن از عزیزان و خانواده مان بیرون می آورد که در دنیایی که امروز در آن زندگی می کنیم بسیار مورد نیاز است. ما اغلب از دست در اذعان به عشق به پدر و مادر ما، بچه ها، همسر که ما نزدیک ترین بیش از حد، و من معتقدم که این آهنگ این احساس را در درون همه روشن به بیان و جشن پیوند ویژه آنها را با آنها به اشتراک بگذارید، گفت: “آهنگساز نارش شارما.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه